Nedělní závody ETRC byly zrušeny

Nedělní závody ETRC byly zrušeny

Dvojice nedělních mosteckých klání ETRC byla kvůli silnému dešti zrušena. V sobotu udělal Adam Lacko při mosteckých závodech ETRC domácím fan

Víkendový přehled: Hockenheimring, Zolder nebo i Třinec s Mostem
Víkendový přehled: Kodídka čeká 24hodinovka na Nürburgringu, Ptáčka debut v Asijské F3
Víkendový přehled: Staněk ve F3, ale i další

Dvojice nedělních mosteckých klání ETRC byla kvůli silnému dešti zrušena.

V sobotu udělal Adam Lacko při mosteckých závodech ETRC domácím fanouškům velkou radost, neboť v úvodním klání obsadil stříbrnou příčku a na stupně vítězů vystoupil také po druhé jízdě, v níž se umístil na třetím místě.

Ranní kvalifikace naznačila, že i v neděli by se mohl rodák z Čeladné prezentovat slušnými výkony. Stejně jako o den dříve se totiž mistr Evropy z roku 2017 totiž umístil na druhé příčce za Jochenem Hahnem a pro start třetího závodu si tak zajistil první řadu.

Nakonec si ale žádné body nepřipsal. I jeho soupeři ovšem odjížděli z Mostu s nulou. Třetí jízda víkendu byla totiž po pouhých dvou odjetých kolech pozastavena kvůli silnému dešti a po mnoha odkladech došlo k jejímu úplnému zrušení. Stejný osud navíc potkal ze stejných příčin i závěrečné klání víkendu.

Co se týče ostatních jezdců české stáje Buggyra, ani jeden neměl ve třetím závodě k bodům nakročeno. Zatímco Oly Janes se kvalifikoval jako 13., Mika Mäkinen startoval ze 16. pozice.

kompletní výsledky druhé kvalifikace

Před šampionátem je nyní podnik v belgickém Zolderu, který se uskuteční 14.-15. září.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0