Nika Racing narychlo mění techniku, Honda nahradí loňský Chevrolet

Nika Racing narychlo mění techniku, Honda nahradí loňský Chevrolet

Švédský tým Nika Racing nedávno oznámil, že i v letošní sezoně bude závodit ve světovém šampionátu WTCC. Necelé dva týdny před první závodním víkendem

WTCC: Lada má problémy s novým autem a možná nestihne první závod
Tom Coronel se ohlíží po nových možnostech, příští rok by chtěl Citroën
Hlasujte pro FIA moment roku a vyhrajte skvělé ceny

Švédský tým Nika Racing nedávno oznámil, že i v letošní sezoně bude závodit ve světovém šampionátu WTCC. Necelé dva týdny před první závodním víkendem v Marakeši však dochází ke změně techniky. Loňský Chevrolet nahradí Honda Civic kategorie TC2.

Navíc tým Nika Racing přišel zprávou, že japonský jezdec Yukinori Taniguchi neabsolvuje kompletní sezonu, ale bude muset vynechat některé víkendy kvůli pracovní vytíženosti. Švédský tým však nezahálí a již nyní hledá schopnou náhradu. Změna techniky v případě týmu Nika Racing znamená, že v letošním roce nebudeme pravidelně vídat žádný Chevrolet Cruze kategorie TC2.

\”Chevrolet nám pomohl dostat se velmi vysoko v mezinárodní scéně. Nyní je potřeba podívat se dopředu, nejdál, jak jen to jde. S velkou radostí říkám, že letošní rok je pouhým počátkem velmi zajímavé cesty,\” řekl šéf týmu Nicklas Karlsson.

Foto: WTCC Media

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: