Nika Racing stále pracuje na své účasti v letošní sezoně WTCC

Nika Racing stále pracuje na své účasti v letošní sezoně WTCC

Švédský tým Nika Racing neustále pracuje na tom, aby i v letošní sezoně mohl pokračovat ve světovém šampionátu FIA WTCC.  Většinu závodních víkendů

WTCC: Vítězství v posledních dvou závodech si rozdělili Tarquini s Bennanim
José Maria López pokukuje po Formuli E, mohl nastoupit už v sobotu
Tiago Monteiro: \”Nebojíme se nikoho!\”

Švédský tým Nika Racing neustále pracuje na tom, aby i v letošní sezoně mohl pokračovat ve světovém šampionátu FIA WTCC. 

Většinu závodních víkendů v loňském roce odjel s týmem Nika Racing Dán Michel Nykjaer, který zanechával prakticky na všech tratích velmi dobrý dojem. Vždyť po devíti víkendech mu patřila první příčka v Yokohama Trophy a dokonce třetí příčka v absolutním hodnocení. Nykjaerovi však bohužel došly peníze a tým musel na poslední tři závody sezony hledat náhradu. V Chevroletu Cruze se tak vystřídali Rickard Rydell, Hiroki Yoshimoto a Yukinori Taniguchi.

\”V loňském roce jsme se chtěli především učit a vyvíjet se jako tým. S výsledky jsme byli ale velmi příjemně překvapeni a Michel Nykjaer byl důkazem, že se nám může dařit i v budoucnu. Věříme, že budeme moci velmi brzy představit plány pro letošní rok,\” řekl Nicklas Karlsson, manažer týmu Nika Racing.

Tým v současnosti zvažuje možnost pořízení vozu kategorie TC1.

Foto: Ondřej Laušman

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0