Nová sezona pro stáj EFFECTIVE Racing začíná rovnou na trati formule 1

Nová sezona pro stáj EFFECTIVE Racing začíná rovnou na trati formule 1

O nadcházejícím víkendu se na maďarském okruhu Hungaroring uskuteční první podnik FIA CEZ a ESET V4 Cup roku 2018. Po zimní přestávce se tak znovu roz

EFFECTIVE Racing – ambiciózní stáj, letos v sérii Carbonia Cup
EFFECTIVE Racing zahájil sezónu na proslulých tratích šampionátu formule 1
EFFECTIVE Racing se prezentuje na další trati formule 1

O nadcházejícím víkendu se na maďarském okruhu Hungaroring uskuteční první podnik FIA CEZ a ESET V4 Cup roku 2018. Po zimní přestávce se tak znovu rozjíždí kolotoč formulového závodění a tým EFFECTIVE Racing s pilotem Vladimírem Netušilem v čele bude u toho.

Světově známý Hungaroring, jenž více než tři desítky let hostí Velkou cenu formule 1, bude pro stáj letošní první ostrou zkouškou v silné mezinárodní konkurenci.

S každou začínající sezonou přicházejí také nové výzvy a závodní stáj v barvách italské trikolóry si určila pro rok 2018 jasné cíle. V rámci FIA CEZ a ESET V4 Cupu bude její hlavní pilot Vladimír Netušil usilovat o post nejlepšího pilota formule Renault. Bojovat bude nejen o dílčí úspěchy, ale i celkové prvenství v šampionátu.

„Na Hungaroring pojedeme už popáté a musím říct, že tamní okruh se nám velmi líbí. Považujeme jej v rámci kalendáře FIA CEZ a ESET V4 Cup za jeden z náročnějších, a proto se na něj velmi těšíme. Podle mého názoru se jedná o geniální trať F1 s nezapomenutelnou atmosférou,“ popsal pilot Vladimír Netušil, kterého bude i v letošní sezóně koučovat Josef Král.

V rámci příprav na novou sezonu absolvovala stáj EFFECTIVE Racing s Vladimírem Netušilem testování na okruzích Automotodrom Brno, Autodrom Most a Slovakia Ring.

„Spolu s celým týmem EFFECTIVE Racing, který mi zajišťuje profesionální zázemí, jsme na novou sezonu připraveni a budeme pokračovat v systematickém zrychlování a zlepšování výsledků. Náš cíl je prostý – být mezi Renaulty v cíli jako první,“ dodal na závěr Vladimír Netušil.

Úvodní podnik na Hungaroringu se uskuteční ve dnech 27.–29. dubna. Na páteční odpoledne jsou na programu kvalifikační tréninky, v sobotu a v neděli se pojedou pětadvacetiminutové závody.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0