Parolin Racing: ohlédnutí za sezonou 2020

Koronavirová pandemie se letos nevyhnula ani kartingu, své o tom vědí i v českém Parolinu, který se každoročně účastní šampionátů jako Czech Kart Open,světového finále třídy ROK či WSK, které je považováno za nejprestižnější šampionát na světě.

Zrušení některých závodů v České republice či Itálii přineslo i určitá pozitiva, pokud to lze takto nazvat. V Parolinu šlo především o čas věnovaný technice, vývoji, fyzické přípravě jezdců nebo novinky, jako byl příchod značky náhradních dílů Kartino, rozšíření sortimentu o prodej stájových doplňků a v neposlední řadě psychologický koučing jezdců.

K ohlédnutí za letošními úspěchy jsme si nemohli vybrat nikoho povolanějšího než hlavního kouče - Michaela Vorbu. “Rád bych jmenoval Jirku Bečičku, který letos ovládl třídu ROK, i když bohužel nebyla odjeta celá sezóna, nasbíral však nejvíc bodů a dokázal vyhrát několik závodů. Dalším příkladem může být Oliver Paločko, ten ve třídě MINI 60 na závodech WSK, na které se letos zaměřil, předvedl velký pokrok. Ke konci sezony se k našemu týmu přidal další mladý jezdec Kirill Shvets, kterého považuji za talentovaného a cílevědomého jezdce, uvidíme, co dokáže v nové sezoně. Věřím, že naše nejmladší jezdkyně, teprve šestiletá Stella Šmůlová, která v minulé sezoně sklidila své první úspěchy, v novém roce ukáže, jaký závodní duch v ní dřímá. ”

A na co se u Parolinu můžeme těšit v nadcházející sezoně? "Současná doba není zrovna předvídatelná, nicméně jsme plně připraveni našim klientům nadále poskytovat plnhodnotné kartingové služby, ideálně ve formě full servis, kdy můžeme jezdcům poskytnout maximální možnou péči, dále samozřejmě pokračujeme v prodeji či zapůjčení a servisu techniky Parolin - silné a kvalitní značky, jejíž spolehlivost testujeme v ČR a Itálii. Těšíme se na nové jezdce a tuto zvláštní dobu se snažíme využít a přetvořit v nové výzvy a cíle, ” doplnila Markéta Šmůlová, která v týmu řídí marketing a komunikaci s klienty.

Bližší informace o stájí se dozvíte na www.parolinracing.cz a sociálních sítích.

Tisková zpráva týmu

Foto: Parolin Racing CZ