Perných deset dnů

Perných deset dnů

Brněnský tým Mičánek Motorsport zažívá velice perných deset dnů. Vše odstartovalo v uplynulém týdnu na brněnském Masarykově Autodromu, kde začala p

Frankie Vojtíšek se musí obejít bez domácího šampionátu, lékař start nedoporučil
Effective Racing – premiéra a absolutní vítězství na mokru!
Týmy ADAC GT Masters si otestují mostecký okruh 5. a 6. dubna

Brněnský tým Mičánek Motorsport zažívá velice perných deset dnů.

Vše odstartovalo v uplynulém týdnu na brněnském Masarykově Autodromu, kde začala podzimní testovací fáze. V průběhu dvou dnů se na dráze postupně vystřídali Josef Záruba, Kurt Wagner, Libor Dvořáček a Michal Makeš.

„Ostrá sezóna je již dávno u konce, dříve než však auta definitivně zavřeme do garáží absolvuje celý náš tým rozsáhlý testovací program. Cílem je co nejvíce jezdcům zkrátit zimní přestávku a také vyzkoušení některých změn pro příští rok,“ říká manažer týmu Jiří Mičánek jr.

Po testech se tým vydal na cestu do severočeského Mostu na závěrečný podnik Carbonia Cupu. Tam startovali Michal Makeš s Cliem a Libor Dvořáček s Lamborghini a oba stanuli po svých závodech na pódiu pro trio nejlepších jezdců. Zatímco Makeš svůj závod vyhrál, tak Dvořáček nad hlavu zvedl pohár za druhé místo.

Den po skončení mosteckého klání se kamión s červenobílým Lamborghini Huracan vydal do domovské Itálie, do Mugella. Na tamním Autodromo di Mugello čekají další testovací kilometry na Josefa Zárubu a Libora Dvořáčka.

Celá tato šňůra se zakončí v pátek v dílnách týmu Squadra Corse. O této poslední zastávce Jiří Mičánek říká:
„Dostali jsme pozvánku do továrních dílen Lamborghini. Auto při té příležitostí projde kompletní kontrolou a po té budeme řešit některé technické prvky na sezónu 2019. S továrním týmem Squadra Corse byla po celou sezónu skvělá spolupráce a tak se na toto setkání všichni moc těšíme.“

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0