Před jezdci RTR Projects je nová výzva v podobě Salzburgringu

Před jezdci RTR Projects je nová výzva v podobě Salzburgringu

Šampionát X-BOW Battle pokračuje tento víkend závodem na rakouském Salzburgringu, který bude pro všechny jezdce brněnské stáje nový. Tým RTR Projec

Mladý Petr Semerád kraloval v Sosnové
CZO GT Series: V Silverstone se radoval Andrej Chlebec z CZO Racing Teamu
Hvězdy zářily na Global Assistance Setkání mistrů

Šampionát X-BOW Battle pokračuje tento víkend závodem na rakouském Salzburgringu, který bude pro všechny jezdce brněnské stáje nový.

Tým RTR Projects nastoupí s osvědčenou jezdeckou sestavou. Ve třídě Elite nebude chybět Jan Krabec a Tomáš Kwolek, v kategorii GT4 pak Sergej Pavlovec, Karel Bednář a Tomáš Miniberger. V Elite jsou Jan Krabec a Tomáš Kwolek seřazeni za sebou na čtvrtém a pátém místě průběžného pořadí. Mezi jezdci GT4 se Sergej Pavlovec posunul po Slovakia Ringu na průběžnou třetí pozici. Nejlépe rozjetou má český tým vytrvalost, kde mezi vozy GT4 figuruje na prvním místě (Sergej Pavlovec a Erik Janiš) a v Elite ztrácí na vedoucí posádku pouhých patnáct bodů (Jan Krabec a Tomáš Kwolek).

„Salzburg je pro nás naprosto nová trať se kterou nikdo z nás nemá žádné zkušenosti. Na rozdíl od našich soupeřů, pro které je to další domácí okruh. Nemyslím si, že to pro nás bude nějaký větší problém. Během zimy, kdy jsme trénovali na pro nás nových tratích ve Španělsku, jsme se byli schopni poměrně rychle adaptovat. Hodně nám v tom pomohl Erik, na kterého spoléháme i tento závodní víkend,“ řekl k nové výzvě v podobě trati Tomáš Miniberger.

Na domácím okruhu si promoter seriálu X-BOW Battle a KTM připravili lahůdku v podobě závodu Legend, ve kterém budou startovat matadoři z dávných dob. Nás může těšit, že ve startovní listině tohoto výjimečného závodu najdeme Jirku Heiníka, Karla Bendáře a Tomáše Minibergera.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0