Představení EFFECTIVE Racing with HOUZÁK Engineering

Představení EFFECTIVE Racing with HOUZÁK Engineering

Stáj Effective Racing vstupuje do sezóny 2017 pod novým názvem EFFECTIVE Racing with HOUZÁK Engineering. Jedná se o prodloužení spolupráce s týmem Iva

Petr Fulín zvítězil v anketě Zlatý volant
Rakousko potvrdilo kvality mladých jezdců týmu Křenek Motorsport
Další GT3 na českých tratích – tentokrát Callaway Corvette v podání Lukamotorsport

Stáj Effective Racing vstupuje do sezóny 2017 pod novým názvem EFFECTIVE Racing with HOUZÁK Engineering. Jedná se o prodloužení spolupráce s týmem Ivana Houzáka, která se po loňském absolutním vítězství v Carbonia Cupu ukázala jako velice funkční a úspěšná. Rozdělení rolí zůstává nadále stejné, veškerá závodní technika je výhradně majetkem společnosti EFFECTIVE, pod jejíž hlavičkou také vystupuje. HKC Racing v sezóně 2017 nevystupuje jako samostatný tým, nýbrž jako partner zajišťuje servisní zázemí pod názvem HOUZÁK Engineering.

Přes zimu se vozový park stáje rozrostl již na dvě formule Renault (s přezdívkami Ciao, Bella) a nově také vůz Alfa Romeo 147 GTA. Vše komplet v týmové italské trikoloře s logy nových partnerů, k tomuto účelu vznikl i nový týmový outfit, který byl oficiálně představem druhou dubnovou neděli. Za zmínku taktéž stojí prohloubení dlouhodobé spolupráce s Josefem Králem. V rámci Vladimírova coachingu jej můžete pravidelně vídat v příspěvcích na sociálních sítích stáje, případně přímo na okruhu.

Sezóna 2017 přináší také nové výzvy a těmi je především účast rovnou ve třech šampionátech, respektive ve vybraných závodech Carbonia Cup, FIA CEZ a NEC. Alfu budou diváci vídat v Carbonia Cupu, obě formule se objeví napříč všemi seriály.

“Cílem EFFECTIVE Racing jsou v krátkodobém horizontu nejenom výsledky, ale též propojení mládeže s “dospělým” motorsportem. Proto usilovně pracujeme nad plány vybudováním mládežnické akademie. Již teď navíc pracujeme na dalším posílení zázemí i techniky už pro rok 2018,” doplnil Vladimír Netušil, majitel stáje.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: