Pro další body na okruh Rudého býka

Pro další body na okruh Rudého býka

Cesta jezdců týmu Mičánek Motorsport za dalšími mistrovskými body přivedla jezdce do podhůří Alp na Red Bull Ring. V průběhu tří následujících dnů

Sobotní sprint D5 a D4 vyhrál Marcin Jedlinski
Letní přestávka je u konce, o slovo se hlásí Slovakia Ring
Jezdci týmu Mičánek Motorsport doma nezklamali a potvrdili zisky titulů

Cesta jezdců týmu Mičánek Motorsport za dalšími mistrovskými body přivedla jezdce do podhůří Alp na Red Bull Ring.

V průběhu tří následujících dnů se Josef Záruba, Bronislav Formánek a Michal Makeš poperou s přední evropskou špičkou o další mistrovské body do tabulky hodnocení šampionátu FIA Zóna střední Evropa, ESET MMSR a MMČR.

Na Red Bull Ringu by trio jezdců rádo navázalo na výborné výsledky z úvodního podniku na Hugaroringu, kdy jezdci slavili pódiová umístění ve všech závodech.

„Red Bull Ring patří k těm nejmodernějším závodním tratím v celé Evropě a závodit zde představuje velikou výzvu a příležitost najednou. Auta prošla po Maďarsku kompletním servisem a tak věřím, že jsme všichni dobře připraveni a že si to tu náležitě užijeme,“ řekl Jiří Mičánek jr. po skončení čtvrtečních testů.

„Od pátku nás čeká již ostrý program, protože kvůli našlapanému harmonogramu jedeme dva sprintové závody hned v úvodní den celého podniku, “ dodává Jiří Mičánek jr.

Rakouskému závodnímu víkendu předcházela tradiční Hradecká Helicopter Show 2018, kde brněnský tým vystavoval své Lamborghini Huracán ST a juniorskou formuli BMW.

„Helicopter Show je podnik, jenž u nás nemá obdoby. Tuto akci každoročně navštíví více než 50.000 lidí, mezi nimiž je vždy spousta našich přátel, partnerů a fanoušků. Po celý den jsme zde odpovídali na nejrůznější otázky, týkající se našich aut a našeho závodění. Jsme rádi, že jsme opět po čase mohli předvést naši techniku i mimo závodní trať,“ tak znělo hodnocení hradeckého setkání z úst dalšího vynikajícího závodníka Tomáše Mičánka.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0