Pro Mareše skončil Digital Cup již v semifinále

Pro Mareše skončil Digital Cup již v semifinále

Účinkování Filipa Mareše v Digital Cupu skončilo na FIA Motorsport Games již po semifinálových bojích. V rámci premiérového ročníku FIA

Šáfář na FIA Motorsport Games nakonec jedenáctý
Kouřil, Šafář, Reichert a Mareš se zúčastní FIA Motorsport Games
Kouřil v neděli na sobotní výkon nenavázal

Účinkování Filipa Mareše v Digital Cupu skončilo na FIA Motorsport Games již po semifinálových bojích.

V rámci premiérového ročníku FIA Motorsport Games nebyli diváci svědky pouze skutečného závodění na reálném okruhu. V případě Digital Cupu se totiž měřily síly také ve virtuální sféře.

Ve startovní listině této třídy se objevila mimo jiné i vlajka České republiky. O zastoupení naší země se postaral Filip Mareš.

Účinkování našeho reprezentanta ale v sobotu bohužel nemělo dlouhého trvání. Filipova cesta totiž dospěla do cíle již po semifinálových bojích, které se ve virtuální realitě uskutečnily na okruhu Interlagos a závodníci se zde svezli s vozem Fittipaldi EF7. Český závodník se v klání skupiny B umístil na poslední 10. příčce.

Krátce navíc trvala i účast Slovenska. Jen o místo výše než český jezdec se totiž v semifinále skupiny B umístil Dávid Nemček a ani jeho se tak postup do dalších fází netýkal.

Ze zlaté medaile se radovala po vítězství Codyho Nikoly Latkovského ve velkém finále Austrálie. Stříbrný kov putoval do vlastnictví Kostaričana Bernala Valverdeho a bronz získal zase Stefano Conte pocházející z pořádající Itálie.

kompletní výsledky Digital Cupu

titulní fotografie: SRO Motorsports Group

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0