První speciální zbarvení pro Le Mans odhalena

První speciální zbarvení pro Le Mans odhalena

Letošní závod 24h Le Mans, který uzavře super sezónu FIA WEC 2018/19, je již doslova za rohem a jednotlivé týmy začínají pomalu odhalovat svá speciál

Alonso v rozhovoru o přípravách na Le Mans
Poslední změny v BoP před startem, Aston Martin zpomalí
24h Le Mans – V první kvalifikaci vládl Nakadžima

Letošní závod 24h Le Mans, který uzavře super sezónu FIA WEC 2018/19, je již doslova za rohem a jednotlivé týmy začínají pomalu odhalovat svá speciální zbarvení svých vozů. Je již tradicí, že týmy v tomto závodě volí unikátní designy a v posledních letech je pak populární styl retro.

Ani tentokrát nemůže chybět speciální zbarvení vozů Porsche. Posádky číslo 91 a 92 si již ve třídě GTE Pro zajistili titul konstruktérů a tak Le Mans už bude jen takovou závěrečnou tečkou za úspěšné sezóně. Tým to hodlá oslavit přidáním zlaté barvy na své vozy Porsche 911 RSR.

Porsche

Kromě svých tradičních posádek WEC ovšem německá automobilka plánuje nasadit rovněž dvě posádky ze zámoří, a to s čísly 93 a 94. Ty pojedou se zbarvením „Brumos“, které se představilo již v závodech Rolex 24 v Daytoně a také 12h Sebringu v rámci série IMSA.

Porsche

Na své velké závěrečné vystoupení se chystá Ford, který se v Le Mans rozloučí se třídou GTE Pro a tak ani u této automobilky nemohou chybět speciální barvy. Americká automobilka se i tentokrát inspirovala svými legendárními vozy ze šedesátých letech, ale zároveň také vzdá hold svému vítěznému návratu do Le Mans v roce 2016.

Ford

Zvláštní design nechybí ani například ve třídě GTE Am. JMW Motorsport se Le Mans zúčastní již podesáté a proto svůj vůz Ferrari 488 GTE zbarvilo do speciálního kamuflážového designu ve žluté a červené barvě. Tento tým již dokázal v legendárním vytrvalostním závodě ve své třídě zvítězit, a to v roce 2017.

JMW Motorsport

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0