Prvním potvrzeným jezdcem pro FIA WTCR je Belgičan Denis Dupont

Prvním potvrzeným jezdcem pro FIA WTCR je Belgičan Denis Dupont

Belgický závodník Denis Dupont oznámil, že bude s týmem Comtoyou Racing startovat v novém seriálu FIA WTCR. Pětadvacetiletý Dupont startoval za tento

WTCR: Comtoyou Racing nasadí také dvě Cupry, prvním jezdcem bude Panis
WTCR: Slovensko vidělo vítězství Vervische, Girolamiho a Maa
Druhým pilotem týmu Comtoyou Racing pro WTCR bude Aurélien Panis

Belgický závodník Denis Dupont oznámil, že bude s týmem Comtoyou Racing startovat v novém seriálu FIA WTCR. Pětadvacetiletý Dupont startoval za tento tým již v loňském roce při posledních dvou podnicích TCR International. Tehdy to bylo ještě s vozem Seat Leon. Na svém kontě má i několik startů v TCR Benelux v barvách týmu WRT.

Pro sezónu 2018 se tým rozhodl pro změnu techniky a v garážích se chystá zbrusu nový vůz Audi RS3 LMS. “Jsem rád, že mohu oznámit naší účast v kompletní sezóně WTCR,” řekl Dupont belgickému serveru DH.be. “Navíc to bude u týmu Comtuyou Racing, který již velice dobře znám, a to nejen z TCR, ale i z VW Fun Cupu. Rád bych řekl, že budu útočit na titul, ale to by nebylo asi úplně reálné. V kalendáři je dost tratí, na kterých pojedu úplně poprvé, a tak se budu muset hodně učit. Mým cílem pro nadcházející sezónu tak bude jezdit co nejvíce vpředu a vybojovat tolik pódií, kolik jen bude možné,” dodává Dupont.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0