Ratel bude podporovat závod 12h v Sepangu

Ratel bude podporovat závod 12h v Sepangu

SRO Motorsports Group Stéphana Ratela uzavřela partnerství se závodem 12 Hours of Sepang. Promotér mnoha evropských šampionátů bude spolupracovat s ma

Ratel by chtěl mít společný závod s Pirelli World Challenge v Americe
Do světového poháru GT vozů v Macau by mohlo zasáhnout 7 automobilek
24h Spa hlásí nová bezpečnostní opatření

SRO Motorsports Group Stéphana Ratela uzavřela partnerství se závodem 12 Hours of Sepang. Promotér mnoha evropských šampionátů bude spolupracovat s malajskými pořadateli a bude jim vypomáhat především v organizaci a promotérství samotného závodu.

Dvanáctihodinovka v Kuala Lumpur na známém okruhu Sepang se každoročně jezdí v létě, nicméně první změnou pro letošní rok je zařazení závodu na prosinec. Tato změna má přilákat evropské a australské týmy. Zařazení na prosinec však není zcela ideální, jelikož okruhovou sezonu již několik let uzavírá dvanáctihodinovka v Abu Dhabi, která je pro evropské týmy jistě mnohem méně nákladná.

“Jsme velice šťastní, že na tomto projektu můžeme pracovat s okruhem v Sepangu. Je to pro nás důležitý krok, jelikož chceme vybudovat silné partnerství v asijsko-pacifickém regionu. Zatím se jedná o jednorázovou záležitost, ale nemůžeme vyloučit, že v budoucnu uspořádáme asijskou-pacifický šampionát GT vozů,” řekl Stéphan Ratel.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0