Řeháček s Vostatkem také nezačnou podle původního plánu

Řeháček s Vostatkem také nezačnou podle původního plánu

Úvodní podnik letošního ročníku závodů FIM CEV Repsol v portugalském Algarve byl zrušen. Účastníci Juniorského mistrovství světa Moto3 Filip Řeháček s Ondřejem Vostatkem tak sezonu v původním termínu nezačnou.

V Portimau si Scuderia Praha připsala další vítězství v 24H Series
18 facts about country billboards that will impress your friends
ELMS: V Silverstone bude chybět tým Algarve a ruský prototyp BR01

Letošní sezona motocyklových závodů FIM CEV Repsol měla odstartovat o víkendu 24.-26. dubna na okruhu v portugalském Algarve. Nakonec se tak ale nestane. I toto klání totiž bylo donuceno současnou koronavirovou pandemií k odkladu a v původním termínu se neodjede.

Přeložení portugalského klání se vztahuje na všechny tři šampionáty, které jsou tohoto kolotoče součástí, tedy na European Talent Cup, Moto2 European Championship a Moto3 Junior World Championship. Rozhodnutí se proto dotýká i českých závodníků Ondřeje Vostatka (Team Aspar) s Filipem Řeháčkem (Laglisse Academy), kteří stejně jako loni budou i během sezony 2020 součástí startovní listiny poslední zmíněné kategorie.

Nejdůležitějším datem se tak nyní pro naše dvě želízka stává 24. květen. V tomto termínu by totiž měl novou sezonu otevřít podnik ve Valencii. Patrně ale není třeba zdůrazňovat, že ani za jeho uskutečnění nelze dát ruku do ohně.

titulní fotografie: FIM CEV Repsol

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0