Reiter Engineering spouští program pro mladé talenty

Reiter Engineering spouští program pro mladé talenty

Německý tým Reiter Engineering se po vzoru ostatních vydává hledat mladé talenty, pro které spouští šampionát Reiter Young Stars, který bude fungovat

Tým RTR Projects čeká náročný víkend, bude závodit v Brně i v Nizozemí
Slovenský víkend KTM X-Bow Battle přinesl týmu RTR Projects vytrvalostní vítězství
Záruba se na Slovensku představí v závodech Reiter Young Stars

Německý tým Reiter Engineering se po vzoru ostatních vydává hledat mladé talenty, pro které spouští šampionát Reiter Young Stars, který bude fungovat uvnitř evropského šampionátu vozů GT4.

“S podporou společnosti KTM a Stéphana Ratela ze SRO jsme schopni uspořádat šampionát Reiter Young Stars již v letošní sezoně. Proč se do toho vůbec pouštíme? To je jednoduché. Primárně chceme dát našim partnerům možnost přístupu k mladým a talentovaným jezdcům a inženýrům. Tito mladí lidé by měli být představeni do světa GT závodů a ne pouze měřit tlak v pneumatikách,” prozradil Hans Reiter.

Nejedná se tedy o výzvu primárně určenou pouze pro jezdce. Každý tým tak bude mít k dispozici dva mladé inženýry a jednoho studenta z oblasti marketingu a obchodu od velkých evropských technicky zaměřených vysokých škol.

Zajímavé je také bodování šampionátu mladých talentů. Prim totiž nebude hrát pouze vítězství v závodě, ale tak např. nejrychlejší kola, opotřebování pneumatik a nebo poškození vozu. A hlavní cena? Vskutku královská! Nejlepší muž i žena dostanou v roce 2017 sedačku v seriálu Blancpain Sprint Series.Jaký úspěch bude mít šampionát je zatím pouze otázkou, nicméně v tiskové zprávě stojí, že zájemci z řad jezdců by si měli pospíšit, míst už prý moc není.
Více informací naleznete přímo na stránkách týmu: www.reiter-engineering.com

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0