RML: Marrakech Chevroletům vyhovuje

RML: Marrakech Chevroletům vyhovuje

Britský tým RML směřuje již tento víkend v Maroku opět k vysokým výkonům, tak jak to předvedli v úvodním podniku v Monze. Minulý rok tu brali všechny

Chevrolet Cruze Cup se představuje!
Povídání s Tomem Coronelem o WTCC a současném závodním světě
Maťo Homola po víkende na Slovakia Ringu spokojný

Britský tým RML směřuje již tento víkend v Maroku opět k vysokým výkonům, tak jak to předvedli v úvodním podniku v Monze. Minulý rok tu brali všechny tři tovární Chevy od RML v obou závodech první tři místa, což znamená velký potenciál pro Yvana Mullera a Toma Chiltona.

Tom Chilton, který zde dosáhl nejlepšího umístění v sezóně 2012 (7th, Arena Motorsport, Ford Focus S2000TC), komentuje slovy:
“Je to výzva v podobě dvou rychlých a dlouhých rovinek spojené se záludnými šikanami a ostrou zatáčkou – už se nemohu dočkat na závodění s Cruzem. Mé auto by mělo dobře fungovat na této trati, v Monze jsem si sáhnul na první pódiové umístění a nyní očekávám vice!”

Trojnásobný šampión Yvan Muller očekává, že jeho Cruze bude opět ve formě a bude s ním bojovat jak jinak než o nejvyšší stupňe vítězů. Můžeme očekávat další dvě vítězství pro Francouze, ne že bychom to chtěli nazvat “průměrným” Yvanovým víkendem.

“Je to fantastické místo a atmosféra je ohromující, šampionát je zde také dobře podporován, zejména vzrušující závodění je přínosem pro publikum.” – dodal Muller.

Tomáš Hritz

Foto: RML

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0