Rychlá auta a krásné ženy…

Rychlá auta a krásné ženy…

… spojení, jako žádné jiné. Své o tom ví i u týmu Mičánek Motorsport powered by Buggyra. O uplynulém víkendu, kdy se na mosteckém autodromu konala pre

Mičánek Motorsport powered by Buggyra zažil bodově bohatý pátek
Víkendový přehled: České fanoušky čeká nabitý program
Jezdci týmu Mičánek Motoprsport powered by Buggyra se setkali s fanoušky

… spojení, jako žádné jiné. Své o tom ví i u týmu Mičánek Motorsport powered by Buggyra. O uplynulém víkendu, kdy se na mosteckém autodromu konala prestižní truckerská grand prix, bylo v paddocku možné navštívit nejen slavnou Buggyru, jejíž jezdec Adam Lacko vybojoval dvě pódiová umístění, ale také sesterský okruhový tým s krásnými vozy Lamborghini Huracan ST EVO.

V čele tohoto týmu stojí čtyřnásobný mistr republiky Jiří Mičánek jr., který byl o víkendu mimo jiné také průvodcem celé řadě týmových hostů. „K rychlým autům zcela neodmyslitelně patří i krásné ženy. Jsem rád, že jedním z hostů našeho týmu tady v Mostě byla také aktuální česká Miss Karolína Kopíncová. V průběhu dne nás v paddocku navštívilo spousta partnerů a přátel, z nichž některé jsme svezli při večerních taxi jízdách. Karolína byla jedním z nich a věřím, že si svezení s našim Lamborghini pořádně užila,“ vzpomíná Jiří Mičánek s úsměvem na víkendovou akci na mosteckém autodromu.

„Byl tu super zážitek. Bylo to pro mne něco úplně nového a je skvělé poznat všechny ty lidi v týmu. Na počátku jízdy jsem měla trochu obavy a měla spíš zavřené oči, ale pak jsem si řekla, že třeba se překonat a opravdu si to vychutnat se vším všudy. Zrychlení toho auta je naprosto neskutečné,“ tak znělka slova Karolíny Kopíncové po vystoupení ze závodního speciálu.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0