Salaquarda se Stipplerem skončili v ADAC GT Masters šestnáctí

Salaquarda se Stipplerem skončili v ADAC GT Masters šestnáctí

Posádka českého týmu ISR ve složení Filip Salaquarda a Frank Stippler obsadila v letošním ročníku ADAC GT Masters celkovou 16. příčku. Úspěšný záv

Bodová série ISR neskončila ani v neděli
ISR zakončilo sezonu těsně pod stupni vítězů
I.S.R. Racing míří na Hockenheim k předposlednímu podniku ADAC GT Masters 2019

Posádka českého týmu ISR ve složení Filip Salaquarda a Frank Stippler obsadila v letošním ročníku ADAC GT Masters celkovou 16. příčku.

Úspěšný závěr letošního ročníku ADAC GT Masters zažila během uplynulého víkendu na Sachsenringu česká stáj ISR. Posádka Filip Salaquarda-Frank Stippler totiž zakončila sezonu v duchu hesla to nejlepší na konec. V nedělní jízdě si totiž připsala letošní maximum a cílem projela jenom těsně pod stupni vítězů na čtvrté příčce.

V celkovém hodnocení šampionátu se německo-česká dvojice ovšem umístila ve druhé desítce na 16. příčce. K tomuto výsledku potřeboval zmíněný tandem dohromady 67 bodů.

V týmové klasifikaci byla parta Igora Salaquardy o tři pozice úspěšnější než v té jezdecké. Zde totiž skončila s 83 body jako třináctá.

Z titulu se mohla radovat posádka Patric Niederhauser-Kelvin Van Der Linde (205 bodů). Druzí skončili Mirko Bortolotti a Christian Engelhart (146 bodů). Poslední příčku v elitní trojici pak zaujali Indy Dontje s Maximilianem Götzem (145 bodů).

Mezi juniory byl nejúspěšnější Max Hofer (231 bodů) a kategorie Trophy patřila v letošním roce Svenu Barthovi (420 bodů).

Týmovou klasifikaci ovládl HCB-Rutronik Racing (225 bodů). Druhý skončil Orange1 by GRT Grasser (212 bodů) a třetí pozici obsadila stáj Monoplast by Land-Motorsport (212 bodů).

kompletní konečná pořadí jednotlivých hodnocení

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0