Salaquarda se Stipplerem vydělali v šampionátu pět pozic

Salaquarda se Stipplerem vydělali v šampionátu pět pozic

Filip Salaquarda s Frankem Stipplerem se po úvodním závodě ADAC GT Masters na Zandvoortu posunuli na 21. pozici průběžného pořadí. Kromě Roma

Bodová série ISR neskončila ani v neděli
Víkend v motorsportu: X-Bow Battle v Brně nebo česká stopa v Německu a Maďarsku
I.S.R. Racing měl v elektrizujícím vyvrcholení sezóny stupně vítězů na dosah

Filip Salaquarda s Frankem Stipplerem se po úvodním závodě ADAC GT Masters na Zandvoortu posunuli na 21. pozici průběžného pořadí.

Kromě Romana Staňka dnes udělala na Zandvoortu českým fanouškům radost také stáj ISR, jejíž posádka Filip Salaquarda-Frank Stippler dojela do cíle úvodního víkendového klání ADAC GT Masters jako 9. a připsala si tak dosavadní nejlepší výsledek roku.

Česko-německý tandem se díky tomuto výkonu posunul v průběžném pořadí šampionátu hned o pět pozic a s 15 body nyní figuruje na 21. místě.

K pokroku ale došlo také v rámci týmového hodnocení, byť zde činil postup pouze jednu pozici, když se stáj posunula z 16. příčky na 15. pozici (24 bodů).

V šampionátu jezdců se i nadále nachází na prvním místě Patric Niederhauser s Kelvinem Van Der Lindem (100 bodů) před Markusem Pommerem s Marvinem Kirchhöfferem (90 bodů) a to i přesto, že si ani jeden z těchto tandemů v sobotu žádné body nepřipsal. Ke změně nedošlo ani na třetí pozici, která stále patří Svenu Barthovi s Davidem Jahnem (72 bodů). Vítězná posádka ze soboty Christian Engelhart-Mirko Bortolotti (56 bodů) okupuje 5. příčku.

Co se týče ostatních hodnocení, mezi juniory vede Max Hofer a ve třídě Trophy se nachází na vedoucí pozici průběžného pořadí jeden z členů celkově třetí posádky Sven Barth.

Mezi týmy kraluje HCB-Rutronik Racing (106 bodů). Druhý je Orange1 by GRT Grasser (96 bodů) a třetí místo patří stáji Callaway Competition (95 bodů).

kompletní průběžné pořadí

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0