Šéf WTCC vychvaluje Homolu a chce ho ve svém šampionátu

Šéf WTCC vychvaluje Homolu a chce ho ve svém šampionátu

Generální manažer FIA WTCC Francois Ribeiro řekl, že slovenský talent Maťo Homola je vycházející hvězda a doufá, že v příštím roce vstoupí do světovéh

Cesťáky a rychlé formule obsadí brněnský automotodrom
Fuldova úspěšná obhajoba v roce 2014
Na Salzburgringu se sezóna šampionátu FIA ETCC přehoupne do druhé poloviny

Generální manažer FIA WTCC Francois Ribeiro řekl, že slovenský talent Maťo Homola je vycházející hvězda a doufá, že v příštím roce vstoupí do světového šampionátu FIA WTCC.

Maťa Homolu v letošním roce čeká již třetí kompletní sezona v evropském poháru cestovních vozů FIA ETCC. Slovenský mladík přestoupil do velmi silně zastoupení třídy Single Make Trophy, kde ho mimo jiné čeká boj s takovými esy, jako je Petr Fulín, či Dušan Borkovič.

“Hrozně rád bych měl Homolu ve WTCC. Stále je mladý, ale příští rok bude pro něho pravděpodobně ta pravá doba přesunout se do WTCC. Společně se slovenskou federací mu pomáháme. Byli jsme společně na vládě a tam jsem jim řekl, že mají slovenské sportovce v zimních sportech nebo třeba i v atletice, tak proč nezkusit to, co udělali Maďaři s Micheliszem? Myslím, že on je ten pravý jezdec, který by měl vstoupit do WTCC,” řekl Ribeiro.

COMMENTS

WORDPRESS: 1
  • comment-avatar

    Ty kokso , bitka o statneho reprezentanta ,

  • DISQUS: 0