Šenkýř v Poznani poprvé s BMW Alpina GT3

Šenkýř v Poznani poprvé s BMW Alpina GT3

Poprvé v kariéře se v Poznani posadí Robert Šenkýř do vozu aktuální specifikace GT3. Na startu se objeví ve voze BMW Alpina slovenského týmu Trevor Ra

V Mostě se o výhry podělili Knoll s Kubasem
Jezdci týmu Chabr Motorsport na Slovakia Ringu
Nejdříve první místo v kvalifikaci a poté zastavený závod

Poprvé v kariéře se v Poznani posadí Robert Šenkýř do vozu aktuální specifikace GT3. Na startu se objeví ve voze BMW Alpina slovenského týmu Trevor Racing, se kterým letos na Hungaroringu startoval již Rosina. 

„Náš nový vůz BMW M3 E92 GTR V8 pro start v nejvyšší divizi stále není kompletně připraven. Máme spoustu další práce na autech našich zákazníků, moje auto bohužel muselo jít stranou.

 Proto jsme se rozhodli si do Poznaně půjčit Alpinu GT3, abych se rozjezdil a zároveň zachránil letošní sezónu. Probíhají i jednání ohledně mého startu na 24h Nürburgring týden po Poznani, takže se potřebuji i trošku rozjezdit,“ komentuje svůj start s Alpinou jezdec a šéf týmu Robert Šenkýř.

Tým Šenkýř Motorsport budou tak jako i předchozích závodech zastupovat také jezdci Tomáš Erdélyi a Petr Kratina na vozech BMW M3 E36 GTR třídy do 3500ccm.

„Oba jezdci se lepší závod od závodu, Tomáš byl na Redbullringu dokonce autorem nejrychlejšího kola víkendu. Poznaň pro ně bude opět novou tratí, ale věřím, že se do toho rychle dostanou a s mojí pomocí a studiem telemetrie opět zabodují dobrým výsledkem,“ uzavírá Šenkýř.

Tisková zpráva Šenkýř Motorsport

COMMENTS

WORDPRESS: 2
 • comment-avatar
  Jack24 6 years ago

  Robertovi ŠENKÝŘOVI bych ze srdce přál,
  aby mu ten start v závodě 42. ADAC ZURICH 24H-RENNEN vyšel.

 • comment-avatar

  Já také, Nordschleife musí být s GT-3 už adrenalin jako hrom!

 • DISQUS: 0