Senzační výsledek týmu RTR Projects v ADAC GT4! Na Sachsenringu vyhrál!

Senzační výsledek týmu RTR Projects v ADAC GT4! Na Sachsenringu vyhrál!

Fantastického výsledku dosáhla posádka brněnského týmu ve složení Jan Krabec – Lenny Marioneck, která dokázala v nedělním závodě zvítězit. Stalo

Úvod závodního víkendu ADAC GT Master v Mostě se vydařil, počasí přálo
Honda NSX GT3 na startu závodu 10h Suzuka
Víkendový přehled: Zandvoort středem pozornosti českých fanoušků

Fantastického výsledku dosáhla posádka brněnského týmu ve složení Jan Krabec – Lenny Marioneck, která dokázala v nedělním závodě zvítězit. Stalo se tak poté, co německý jezdec Lenny Marioneck získal v kvalifikaci pole position.

Základ dnešního úspěchu postavil Lenny Marioneck v kvalifikaci, ve které zajel nejrychlejší čas. Tým RTR Projects se tak teprve při svém druhém startu v prestižním německém šampionátu postavil do první řady a hned na první pozici. Po startu se v úvodním kole Lenny propadl na druhou pozici, na které také vůz KTM X-BOW GT4 svému týmovému kolegovi předal. „Tým odvedl skvělou práci. Jan jel ve svém stintu perfektně, když náš vůz dostal zpět do čela. Jsem spokojený se svým výkonem, je to už tak dávno, co jsem naposledy seděl ve voze KTM. Velká gratulace míří také týmu Reiter Engineering a kolegovi Madsu k zisku titulu. Za nás to byl skvělý víkend,“ uvedl v neděli spokojený Lenny Marioneck.

Jan Krabec ve svém stintu dostal černo-oranžový speciál zpět na první místo a do cíle dojel s náskokem čtyř vteřin na první pozici. „Byl to skvělý víkend! Jsem šťastný za to, jaký jsme s Lennym vytvořili tým. On odvedl velmi dobrou práci v kvalifikaci. Za mě to bylo vůbec nejnáročnějších 30 minut mého života. Dnešní vítězství je výsledkem čtyřletého společného úsilí v týmu RTR Projects. Mé poděkování tak patří celému týmu za jejich podporu a profesionální přístup,“ zářil po závodě nadšením Jan Krabec.

Šťastný byl samozřejmě také majitel týmu Tomáš Miniberger, který druhou účast v ADAC GT4 Germany bral stále jako průzkumnou misi, během které se podařilo jeho týmu zvítězit v absolutním pořadí. „Dosáhli jsme na další milník v historii RTR Projects. Raduji se nejen ze samotného vítězství, ale zejména z cesty, kterou jsme k tomuto vítězství ušli a z toho, jak fungujeme. Velmi děkuji celému týmu, všem i těm, kteří tu dnes s námi nejsou. S pokorou děkuji Tomáši Engemu, KTM, Reiter Engeneering i dalším obchodním partnerům, za společné sportovní zážitky,“ uvedl Tomáš Miniberger.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0