Skvělé domácí představení jezdců týmu Mičánek Motorsport powered by Buggyra

Skvělé domácí představení jezdců týmu Mičánek Motorsport powered by Buggyra

Brněnské publikum vidělo o víkend double Bronislava Formánka, dvě druhá místa Libora Dvořáčka a první a druhé místo v podání týmového juniora Mi

Na domácí Brno se Kája Hanika moc těší
Masarykův okruh se na závěr sezony otevírá pro běžné řidiče
Makeš se v Brně vrátil na nejvyšší stupeň

Brněnské publikum vidělo o víkend double Bronislava Formánka, dvě druhá místa Libora Dvořáčka a první a druhé místo v podání týmového juniora Michala Makeše.

Jezdce týmu Mičánek Motorsport powered by Buggyra čekalo o víkendu domácí představení v rámci závodního víkendu Středoevropského zónového šampionátu FIA CEZ. V závodech velkého sprintu se s vozy Lamborghini Huracane SuperTrofeo Evo představili Bronislav Formánek a Libor Dvořáček. Oba jezdci s přehledem potvrdili role favoritů v pohárové třídě GTC a v obou závodech vybojovali první a druhé místo.

„Na tento víkend jsme se všichni již dlouho těšili. Byli to naše první závody v česku od doby, kdy došlo ke spojení s týmem Buggyra. Jsem rád, že jsme divákům předvedli výborné výsledky, nejen v závodech, ale také i mimo dráhu v průběhu celého víkendu. Páteční exhibiční závod našeho Lamborghini, speciálu Buggyra a vrtulníku, nasadil celému víkendu neskutečný drive a atmosféru.“ říká manažer týmu Jiří Mičánek jr.

Úspěšnějším jezdcem z dvojice Formánek&Dvořáček, byl Bronislav Formánek, který si tak upevnil své vedoucí postavení na čele tabulky průběžného hodnocení.

O něco podobného se chtěl před víkendem pokusit i Michal Makeš s Renaultem Clio v závodech malého sprintu, kde obhajuje titul z loňské sezóny. Makeš v sobotním závodě s přehledem zvítězil způsobem start-cíl a v nedělní závěrečné jízdě přidal pohár a body za druhé místo.

„Chci poděkovat všem partnerům a hostům, kteří si o víkendu našli čas a přijeli se podívat na závody. Určitě jsem doma zanechali dobrý dojem, za což patří dík i všem členům týmu. Máme za sebou hodně náročné období, po kterém nás čekají tři týdny zaslouženého odpočinku. Po té již přijde na řadu závěrečný podnik ESET Cupu na Hungaroringu a světové finále Lamborghini SuperTrofeo v Jerezu,“ tak uzavřel Jiří Mičánek jr. hodnocení působení týmů při Masaryk Racing Days.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0