LOADING

Type to search

Share

Sobotní klání FIA CEZ divize D2 patřilo na Masarykově okruhu Tomu Beckhäuserovi. Druhý skončil Andrea Cola a třetí Dino Rassero. E2-2000 ovládl János Magyar, Formuli Renault Bartolomiej Mirecki a F4 Stefan Fürtbauer.

V úvodním formulovém závodě divize D2 mohli být diváci v Brně svědky triumfu domácího závodníka. Tom Beckhäuser totiž dokázal využít startu z pole position a byl to on, kdo mohl vystoupit na nejvyšší stupeň.

Doprovod pilota stáje Franz Woss Racing na pódium tvořila dvojice italských závodníků. Na druhém místě totiž proťal cílovou pásku Andrea Cola a z bronzového úspěchu se mohl radovat další jezdec kategorie F3 Dino Rassero.

Třídu E2-2000 si podmanil János Magyar. Za maďarským závodníkem skončil na druhé pozici Paolo Brajnik a na třetí příčce se umístil Atila Penzes.

Klasifikace monopostů Formule Renault se pak stala kořistí Bartolomieje Mireckého. Stříbrný úspěch zde zaznamenal Nico Gruber a jako třetí dojel Robert Hefler.

Startovní listina F4 čítala pouze dvě jména, kterými byli Stefan Fürtbauer s Patrickem Schoberem. Šťastnější byl po závodě první jmenovaný.

kompletní výsledky závodu

Tags:

You Might also Like

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..