Soutěž s televizními stanicemi Sport 1, Sport 2 a stájí EFFECTIVE Racing

Soutěž s televizními stanicemi Sport 1, Sport 2 a stájí EFFECTIVE Racing

Fanoušci šampionátu Formule 1 si při televizním přenosu GP Kanady jistě nemohli nevšimnout startu atraktivní motorsportové soutěže, ve spolupráci se s

Zakončení sezóny s EFFECTIVE Racing
EFFECTIVE Racing se prezentuje na další trati formule 1
Jaroslav Zach s vozem Alfa Romeo 147 GTA v Carbonia Cup 2017

Fanoušci šampionátu Formule 1 si při televizním přenosu GP Kanady jistě nemohli nevšimnout startu atraktivní motorsportové soutěže, ve spolupráci se stájí EFFECTIVE Racing. Soutěž probíhá až do září, kdy při GP Itálie budou vyhlášeni rovnou tři výherci. Zúčastnit se mohou všichni starší 18 let a hlavní cenou je jízda ve Formuli Renault 2.0. Jde o stejnou formuli, se kterou minulý rok získal Vladimír Netušil titul absolutního vítěze závodů Carbonia Cup. Před pár týdny jste ji mohli také potkat v rámci testů a coachingu na maďarském Pannoniaringu, kdy se v ní proháněl Pepa Král.

Princip je jednoduchý, na stránkách www.soutez-sport1tv.cz tipujete nejrychlejší čas v kvalifikaci GP Itálie. Tři z vás, kteří se nejvíce přiblíží skutečnosti, vyhrají “závodní den” na Autodromu Most, v září či první polovině října. Všichni tři projdete profesionálním školením, následně se utkáte v silničním speciálu Alfa Romeo 147 GTA, ten nejlepší na základě dat z telemetrie získá hlavní cenu – jízdu ve Formuli Renault 2.0. Takže nic není rozhodnuto a jde o napětí až do úplného konce.

Ti z vás, kterým by štěstí nepřálo nebo by mu chtěli jít naproti už teď, mají stále možnost pronájmu na www.effectiveracing.cz/pronajem. Ostatním držíme palce při tipování!

Foto: Zuzka Havlínová

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0