SPM nastoupí v Gateway pouze s Hinchcliffem, Wickens nahrazen nebude

SPM nastoupí v Gateway pouze s Hinchcliffem, Wickens nahrazen nebude

Stáj Schmidt Peterson Motorsports nastoupí v Gateway Motorsort Parku pouze s jedním monopostem. Do vozu se startovním číslem 6 zraněného Roberta Wicke

Formule E v Hong Kongu: Bird si připisuje druhý triumf sezony, je však vyšetřován
Staněk spadl v šampionátu ADAC F4 na 8. místo
Beckhäuser ukončil Brajnikovu vítěznou sérii

Stáj Schmidt Peterson Motorsports nastoupí v Gateway Motorsort Parku pouze s jedním monopostem. Do vozu se startovním číslem 6 zraněného Roberta Wickense nebude povolána žádná náhrada a na trati se neobjeví tento víkend vůbec.

Robert Wickens, který je po těžké havárii v Poconu s nepříjemnými zraněními hospitalizován v nemocnici v Lehigh Valley a v pondělí podstoupil první operaci, pochopitelně nebude moci tento víkend v patnáctém závodě letošní sezony IndyCar Series nastoupit. Stáj ovšem na místo aktuálně šestého muže průběžného pořadí neangažuje pro závod v Madisonu žádnou náhradu a vůz se startovním číslem 6 se tak na závodní dráze tento víkend neobjeví.

To znamená, že tým Schmidt Peterson Motorsports bude mít během tohoto víkendu v Gateway Motorsport Parku pouze jedno “želízko v ohni” a to Jamese Hinchcliffa.

Také Hinchcliffe se v Poconu připetl do nehody svého parťáka, ke které došlo po jeho kolizi s Ryanem Hunter-Reayem. Za toto nachomýtnutí zaplatil letošní vítěz z Iowy nejen odstoupením ze závodu, ale stejně jako jeho týmový kolega ujmou na zdraví. Zatímco Wickens však utrpěl poranění dolních končetin, pravé ruky, páteře, pohmoždění plíce a podle nejnovějších odhalení také míšní zranění, Hinchcliffe vyvázl “pouze” s lehkými zraněními ruky, které mu v nástupu do letošního patnáctého podniku nezabrání.

 

 

 

 

 

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0