LOADING

Type to search

Staněk je v průběžném pořadí italské F4 šestý

Share

Roman Staněk se po závodech v Imole posunul na šesté místo průběžného pořadí letošní sezony italské F4.

Roman Staněk zažil o víkendu v Imole nejvydařenější podnik své kariéry v italské F4. Během něj sice zaznamenal dva nulové zisky, když nespatřil cíl úvodního závodu a vůbec nenastoupil do závěrečného čtvrtého, vedle toho se mu ale podařilo opanovat druhou víkendovou jízdu a na pódium se díky třetímu místu podíval i po třetím klání.

Úspěšný víkend na okruhu Enza a Dina Ferrariových se projevil rovněž v průběžném pořadí šampionátu, kde se Romanovi podařilo posunout hned o čtyři příčky a z 10. místa povyskočil na 6. pozici, kterou okupuje se ziskem 88 bodů.

Na vedoucí pozici se nachází s 255 body Dennis Hauger. Nora následují druhý Gianluca Petecof (202 bodů) se třetím Paulem Aronem (142 bodů).

kompletní průběžné pořadí jezdců

Mezi nováčky pak zůstává rodák z Valašského Meziříčí na 4. pozici (166 bodů). Před ním se nacházejí již zmíněný třetí muž průběžného pořadí Paul Aron (231 bodů), Jonny Edgar (197 bodů) a Joshua Dürksen (194 bodů).

kompletní průběžné pořadí nováčkovského hodnocení

Mezi týmy vede Van Amersfoort Racing (412 bodů). Druhá pozice patří Prema Powerteamu (388 bodů) a na třetí příčce se nachází BWT Mücke Motorsport (163 bodů).

kompletní průběžné pořadí týmů

Tags:

You Might also Like

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..