TCR Eastern Europe Simracing má před sebou předposlední bitvu

TCR Eastern Europe Simracing má před sebou předposlední bitvu

V úterý 28. července je na programu předposlední podnik virtuálního seriálu TCR Eastern Europe Simracing. Jezdci se představí na Slovakia Ringu.

TCR Eastern Europe Simracing čeká rakouská bitva
Grobnik přivítá třetí virtuální bitvu
TCR Eastern Europe Simracing vrcholí

Dva dny po skončení úvodního podniku letošní reálné sezony v Grobniku se TCR Eastern Europe vrací do akce. Alespoň tedy virtuálně. Seriál TCR Eastern Europe Simracing má totiž dnes na programu předposlední klání. Jeho dějištěm bude okruh Slovakia Ring.

Po úvodních šesti závodech má k zisku titulu nakročeno nejlépe Bartosz Groszek. Jezdec stáje BTC Maszyny Racing našel v dosavadním průběhu sezony přemožitele pouze ve dvou případech a na svém kontě tak má celkem čtyři prvenství. Jeho celkový bodový zisk činí 239 bodů.

Polský jezdec má sice k celkovému prvenství blízko, vyhráno ale ještě nemá. Ve hře totiž stále zůstává 180 bodů. Teoretická šance na zisk vítězství v šampionátu tak stále žije i u druhého Balinta Hatvaniho (135 bodů), třetího Miklase Borna (135 bodů), čtvrtého Keija Kekeho Platzera (133 bodů), pátého Constantina Kletzera (128 bodů), šestého Tomáše Koreného (118 bodů), sedmého Tomáše Pekaře (96 bodů), osmého Szymona Ladniaka (85 bodů), devátého Bartlomieje Mireckého (80 bodů), desátého Petra Fulína (76 bodů) a také u jedenácté Gabriely Jílkové (74 bodů).

S výjimkou výše zmíněných jmen se ale jistě vyplatí sledovat také Jáchyma Galáše. Pilot GT2 Motorsportu totiž loni ve skutečných závodech na Slovakia Ringu vybojoval dvě pódiová umístění. Zatímco první jízda pro něj skončila stříbrem, ve druhém víkendovém měření sil obsadil třetí příčku.

Přímý přenos z podniku startuje ve 21:00 SELČ. Sledovat jej budete moci jak na YouTube kanálu TCR.TV, tak na sociálních sítích.

 

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0