TCR Eastern Europe Simracing vrcholí

TCR Eastern Europe Simracing vrcholí

V úterý 11. srpna vyvrcholí premiérový ročník virtuálního šampionátu TCR Eastern Europe Simracing. Závěrečný podnik se uskuteční na Automotodromu Brno.

TCR Eastern Europe Simracing čeká rakouská bitva
TCR Eastern Europe Simracing má před sebou předposlední bitvu
Virtuální Rakousko přineslo vítězství Groszekovi a Korenému

TCR Eastern Europe Simracing jde do finále. Na účastníky tohoto virtuálního seriálu totiž čeká poslední pátý podnik. Ten se uskuteční v úterý 11. srpna a hostit jej bude Automotodrom Brno.

O šampionovi již je rozhodnuto. Během předchozího klání na Slovakia Ringu si totiž celkové vítězství zajistil Bartosz Groszek. Pilot stáje BTC Maszyny Racing, který v dosavadních osmi závodech zvítězil hned pětkrát, se tak může těšit na hlavní cenu v podobě závodní kombinézy od italského výrobce OMP.

Tuto kombinézu Bartosz Groszek vyhrál.

Držitele titulu už sice známe, to ale ani v nejmenším neznamená, že by v závodech na Masarykově okruhu nebylo o co hrát. Naopak. Vítězové závodu se totiž tak jako vždy mohou těšit na závodní oleje od značky Ravenol.

Otevřený navíc stále zůstává i boj o titul vicemistra. Celková druhá příčka sice momentálně patří Tomáši Korenému (191 bodů), matematická šance na zisk stříbra ale žije stále také u třetího Keija Kekeho Platzera (183 bodů), čtvrtého Miklase Borna (160 bodů), pátého Bartlomieje Mireckého (160 bodů), šestého Constantina Kletzera (155 bodů), sedmého Balinta Hatvaniho (148 bodů) a také u osmé Gabriely Jílkové (127 bodů). Do podoby absolutní klasifikace se navíc ještě promítne skutečnost, že u každého jezdce dojde ke škrtnutí nejhoršího výsledku sezony, který mu nebude započítán.

Podnik začíná ve 21:00 SELČ. Přímý přenos, který opět doprovodí svým komentářem Pavel Fabry, budete i tentokrát moci sledovat na oficiálním YouTube kanálu TCR a také na sociálních sítích.

 

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0