Tomáš Kostka míří do EuroV8 Series, kde bude hájit barvy týmu Audi Sport Italia!

Tomáš Kostka míří do EuroV8 Series, kde bude hájit barvy týmu Audi Sport Italia!

Český jezdec Tomáš Kostka se vrací po dvou letech na okruhy a rovnou do ostře sledovaného šampionátu EuroV8 Series, který vznikl z populární série Sup

Šampionát EuroV8 se přesouvá do Brna
Audi posílilo sestavu pro druhé kolo série EuroV8
Série EUROV8 je připravena

Český jezdec Tomáš Kostka se vrací po dvou letech na okruhy a rovnou do ostře sledovaného šampionátu EuroV8 Series, který vznikl z populární série Superstars.

Tým Audi Sport Italia, který získal titul v Superstars v posledních dvou letech, představil první eso pro letošní sezonu. Zlínský jezdec odjede všech 6 podniků za volantem vozu Audi RS5, tudíž se jej dočkají i čeští fanoušci na brněnském autodromu.

\”Nemůžeme být spokojenější, že jsme získali Tomáše Kostku do našeho týmu. Myslím si, že Tomáš v červnu naláká velké davy do Brna, kde se pojede čtvrtý podnik EuroV8. Zbytek naší sestavy, včetně dalších nových jmen zveřejníme v nejbližších týdnech,\” říká manažerka týmu Audi Sport Italia Roberta Gremignani.

Někomu se může zdát šampionát EuroV8 spíše regionální, než mezinárodní, ale vězte motoristická média a \”agenti\” spousty ostatních týmů bedlivě tuto sérii sledují a v případě úspěchu se můžou Kostkovi otevřít dveře do dalších zajímavých šampionátu. Nicméně nepředbíhejme a popřejme Tomášovi hodně štěstí.

Foto: Audi Sport Italia

COMMENTS

WORDPRESS: 3
 • comment-avatar

  Gratulujeme Tomáš a dík,že sa vraciaš na okruhy. Do sezóny Ti prajeme veľa športového šťastia a pódiových umiestnení. Miro Hornak s tímom

 • comment-avatar

  Tomáši LMPdvojka by byl lepší nářez, ELMS bude letos špica!

 • comment-avatar
  marshalRS 7 years ago

  TOME velké GRATULUJI …. ! Ano , jak už bylo zde napsáno správná volba návratu na okruhy a ukaž těm “nudlím” ,
  jak se to má jezdit …………. DRŽME a držíme všechny palce !!!

 • DISQUS: 0