Tým GT2 Motorsport čeká další tropický víkend. Tentokrát na Slovakia Ringu

Tým GT2 Motorsport čeká další tropický víkend. Tentokrát na Slovakia Ringu

Čtvrtým podnikem ESET MMSR a zóny střední Evropy bude jeden z nejobsazenějších víkendů Velká cena Slovenska, která každoročně naláká nejen početné sta

Galáš na Slovakia Ringu tak dobré výsledky nečekal
Drexler Formel Cup v Mostě: Tři Češi na bedně
Juniorskému hodnocení TCR Eastern Europe kraluje po Grobniku Galáš

Čtvrtým podnikem ESET MMSR a zóny střední Evropy bude jeden z nejobsazenějších víkendů Velká cena Slovenska, která každoročně naláká nejen početné startovní pole, ale také plné ochozy nadšených fanoušků.

„Sezóna se pomalu ale jistě blíží ke svému konci a bude důležité sbírat každý bod. Za tři týdny nás pak čeká domácí závod na Masarykově okruhu v Brně, a tak je toto poslední možnost nabrat ještě větší a silnější kondici. Na Slovensko jsme se připravovali stejně jako do Chorvatska jen s tím rozdílem, že zdejší okruh už známe. Jak to zatím vypadá, tak počasí bude hodně podobné,“ řekl před víkendem Milan Galáš.

Tým GT2 Motorsport nastoupí na Slovensku do vytrvalostního závodu v nezměněné sestavě, tedy za volant Porsche GT3 Cup usedne Milan Galáš a Libor Janota. Milan Galáš se tradičně zúčastní sprintových závodů, kde mu v kategorii GTC patří prozatímní čtvrtá pozice a na třetího ztrácí pouhý jeden bod. Před Galášem jsou už jen jezdci s nedostižnými vozy Lamborghini Huracan ST.

O příčky nejvyšší bojuje také syn Jáchym Galáš, který v hodnocení Clio Cupu figuruje na druhém místě. Boj o celkové první místo však bude hodně těžký, protože na první pozici je zatím nesesazený král Michal Makeš, který zatím vyhrál všechny odjeté závody.

V rámci Velké ceny Slovenska čeká tým GT2 Motorsport celkem pět závodních jízd včetně sobotního vytrvalostního závodu.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0