Tým GT2 Motorsport je připravený na start nové sezóny ESET Cupu!

Tým GT2 Motorsport je připravený na start nové sezóny ESET Cupu!

Po několika odkladech díky koronavirové situaci odstartuje ESET Cup prvním závodem na chorvatském okruhu v Grobniku. Tým GT2 Motorsport opět nastoupí

Maďarsko přinese velkou bitvu o juniorský titul šampiona TCR Eastern Europe
Sezóna 2017 pohledem týmu GT2 Motorsport
První testování českých motokáristů ve formuli 4

Po několika odkladech díky koronavirové situaci odstartuje ESET Cup prvním závodem na chorvatském okruhu v Grobniku. Tým GT2 Motorsport opět nastoupí v rámci ESET GT a TCR Eastern Europe Series.

Tak jako v loňské sezoně, tak i letos se do Mercedesu AMG GT3 posadí Libor Milota, který bude bojovat o body ve dvou sprintových závodech a hodinové vytrvalosti. „Nemáme toho v této sezoně mnoho najeto a proto našim cílem je především s rozumem závodit tak, aby jsme auto viděli celé v cíli. Avšak i přes všechny komplikace se nám povedlo testovat před sezónou doma v ČR a také tady odjet jeden závody v rámci Carbonia Cupu, kde nám k naší velké radosti rychlost rozhodně nechyběla. Takže uvidíme, jak vše půjde dál. Tento víkend pojedeme na okruhu v Grobniku, na velmi nebezpečné a krásné trati. Na trati, kterou mám velmi rád a již na motorkách jsem na ni rád závodil. Věřím tedy, že se nám vše povede a s podporou GT SPORTS se opět s dobrým pocitem podíváme až pod šachovnici v cíli závodů,“ uvedl Milota, kterého ve vytrvalostním závodě doplní Sergej Pavlovec.

Ve startovní listině TCR Eastern Europe Series je přihlášeno celkem osmnáct jezdců. Jáchym Galáš nastoupí s osvědčenou technikou v podobě Volkswagenu Golf GTi TCR. V českém týmu uvidíme letos ale hned dva vozy této značky. S druhým pojede polský závodník Szymon Ladniak.

Jáchym Galáš si v loňském roce dojel v Chorvatsku pro první a druhé místo. Na tento parádní výsledek bude chtít jistě navázat i letos. „Předsezonní testy vypadaly dobře, ale až první závodní víkend ukáže, jak je kdo připravený. V letošním roce nás čeká daleko větší konkurence a adeptů na pódiová umístění bude hodně. Stojíme nohama při zemi, ale určitě je naším cílem bojovat o přední příčky,“ uvedl před odjezdem na Grobnik Jáchym Galáš.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0