Tým Parolin Racing CZ slaví další dva úspěšné víkendy!

Tým Parolin Racing CZ slaví další dva úspěšné víkendy!

Závody Czech Kart Open v Chebu a Moravský pohár ve Vysokém Mýtě hodnotí tým Parolin Racing CZ velmi úspěšně. I přes nepříznivé počasí jezdci ukázali

HKC Racing Team na prahu dvacáté sezóny
Víkendový přehled: Hojné zastoupení v Rakousku a další česká účast
Ondřej Kočka překvapil sedmým místem na Rok Cup International v Lonatu

Závody Czech Kart Open v Chebu a Moravský pohár ve Vysokém Mýtě hodnotí tým Parolin Racing CZ velmi úspěšně. I přes nepříznivé počasí jezdci ukázali výbornou připravenost a velkou měrou k tomu přispěla i špičková práce mechaniků, kteří individuálně každému jezdci poskytli precizně připravenou motokáru.

V závodě Czech Kart Open zazářil Tadeáš Martínek, který slavil absolutní vítězství v jedné jízdě a 3. místo v superfinále, což je obrovský úspěch. Pyšnit se Tadeáš může také nejrychlejším kolem závodu! Ve třídě Baby 60 opět startovali Michael Hlaváček a Oliver Paločko. Michael si ze superfinálě odnesl skvělé 6. místo a u obou jezdců byly vidět obrovské pokroky.

Krásné závody bylo možné vidět také ve třídě Super Rok, kde za Parolin Racing CZ závodí Aneta Martínková. V měřeném tréninku Aneta ukázala výbornou připravenost a umístila se na krásném třetím místě, jen necelou desetinu za vítězem. V superfinále nakonec skončila na krásném pátém místě!

Závodění dokáže být nevděčné, což může potvrdit i Tomáš Václávík, který za Parolin Racing CZ startoval v nejsilnější kubatuře KZ2. V kvalifikaci se umístil na 4. místě, ale v úvodních kolech se ho bohužel držela smůla. Superfinále odstartoval ze zadních pozic a nakonec obsadil 11. místo.

Závod Moravského poháru ve Vysokém Mýtě, který proběhl první květnový víkend, znamenal pro tým Parolin Racing CZ jakousi průvodní přípravu na druhý závod Czech Kart Open, na který se můžeme těšit ve dnech od 18.5 do 19.5. tohoto roku.

Celý tým Parolin je na své jezdce patřičně pyšný, protože každé další závody přináší nové a viditelné pokroky, jak u mladších, tak starších pilotů. Nejlepšího výsledku dosáhla Aneta Martínková, která si odváží pohár za 2.místo ve třídě ROK.

Skvělá práce mechaniků, coache, samotných jezdců  a všech ostatních členů týmu se zasluhuje o to, že Parolin Racing CZ může bojovat a o přední pozice a celý tým je v tomto směru velmi pozitivně naladěn a připraven do toho jít po hlavě! 

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0