Tým Parolin Racing CZ slaví úspěch a z Písku si odváží dva poháry!

Tým Parolin Racing CZ slaví úspěch a z Písku si odváží dva poháry!

Šampionát Czech Kart Open se uskutečnil druhý červnový víkend na krásném okruhu v Písku. Tým Parolin Racing CZ využil možnosti testování na tomto okr

HKC Racing Team na prahu dvacáté sezóny
Česko obsadilo na FIA Motorsport Games páté místo
Víkendový přehled: Češi na Nürburgringu nebo motokáry v Chebu

Šampionát Czech Kart Open se uskutečnil druhý červnový víkend na krásném okruhu v Písku. Tým Parolin Racing CZ využil možnosti testování na tomto okruhu a technika a jezdci tak startovali bezvadně připraveni. Při testování piloti ukazovali obrovské pokroky! Zajížděné časy naznačovaly, že v závodu bude Parolin Racing CZ bojovat o přední příčky ve všech obsazených kategoriích.

To, mimo jiné, potvrdila také Superfinálová jízda kategorie Baby 60. Oliver Paločko startoval ze 3. místa a Michael Hlaváček z 5. místa. Skvělý start napomohl tomu, že se Oliver dostal do vedení a několik kol vedl.Nakonec závod dokončil na úžasném 2. místě!  Michael Hlaváček předvedl též úžasný výkon, ale bohužel byl nucen po kontaktu se soupeřem ze závodu odstoupit. Tadeáš Martínek vybojoval chvályhodné 6. místo v kategorii Mini 60.

Anetě Martínkové se vyplatila dravost, kterou uplatnila ve skvěle zajetém Superfinále. Po vydařeném startu předvedla několik ukázkových soubojů a vybojovala si tím skvělé 3. místo. Zasloužila se tak o druhý pohár pro tým Parolin Racing CZ! Tomáš Václavík v kategorii KZ vybojoval 5. místo.

Každým závodem jsou patrné posuny v technice a ukazují se pokroky jezdců, díky kterým se tým Parolin Racing CZ dostává do předních pozic mezi nejrychlejší piloty vůbec. Celý tým už se připravuje na další závod, který se uskuteční 20.-23.6.2019 na Steel ringu v Třinci.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0