Tým RTR Projects čekají testy na jihu Evropy. Přidat se můžeš i ty!

Tým RTR Projects čekají testy na jihu Evropy. Přidat se můžeš i ty!

Zimní přestávka je dlouhá nejen pro fanoušky okruhového závodění, ale také pro samotné jezdce. Být připraven na novou sezónu znamená co nejdříve začí

Buggyra vytvořila tým snů
K poslední 24-hodinovce sezóny 2014 je přihlášeno 70 posádek
Šafář na Slovensku dvakrát zvítězil

Zimní přestávka je dlouhá nejen pro fanoušky okruhového závodění, ale také pro samotné jezdce. Být připraven na novou sezónu znamená co nejdříve začít jezdit. A to nyní umožňuje tým RTR Projects, který se v únoru a březnu vydá na jih Evropy.

Termíny jsou otevřené nejen pro stálé jezdce brněnského týmu, ale pro všechny z Vás, ať už jste závodník se zkušenostmi, milovník rychlé jízdy nebo se prostě chcete jen tak odměnit a vyzkoušet speciál KTM X-BOW! Vždyť tým RTR Projects je známý svou otevřeností novým jezdcům, kterým nabízí dostupné závodění například v rámci Carbonia Cupu.

Dostupné budou na španělských okruzích oba speciály, tedy otevřený KTM X-BOW a KTM X-BOW ve specifikaci GT4. “Zimní příprava se nám v loňské sezóně osvědčila, a tak nechceme nic ponechat náhodě. Je to i ideální možnost pro nové jezdce, jak náš tým poznat,” uvedl majitel týmu Tomáš Miniberger. Jezdcům budou ve Španělsku k dispozici jak zkušení jezdci, tak inženýři a osobní kouč. Pro více informací kontaktujte manažerku týmu Kateřinu Blahoutovou (katerina.blahoutova@rtr-projects.com).

Vypsané termíny:

16. – 17.2. 2019 Ascari
2. – 3.3.2019 Ascari
6. – 7.3.2019 Valencia
9.3.2019 Barcelona Castelloli
10.3.2019 Barcelona Catalunya


COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0