Tým RTR Projects testoval před sezonou ADAC GT4 Germany

Tým RTR Projects testoval před sezonou ADAC GT4 Germany

Již za tři týdny odstartuje jeden z nejprestižnějších GT víkendů – ADAC GT Masters. Jako jediný český tým figuruje RTR Projects ve startovní listině A

Enge se vrací za volant Lamborghini, v Silverstone bude závodit v rámci GT Open
V8 Supercars: Mark Witerbottom udělal tečku za dominancí Fordu ve Wintonu
BTCC: Colin Turkington vyhrál kvalifikaci v Donington Parku
Již za tři týdny odstartuje jeden z nejprestižnějších GT víkendů – ADAC GT Masters. Jako jediný český tým figuruje RTR Projects ve startovní listině ADAC GT4 Germany, kde se blýskl v posledním závodě loňské sezóny senzačním vítězstvím. Posádka ve složení Jan Krabec a Lenny Marioneck by jistě ráda na takový výsledek ráda navázala, a tak s brněnským týmem dělají vše pro to, aby se to povedlo.
„Test se jednoznačně vydařil. Bylo skvělé, že jsme mohli ve dvou jezdecky intenzivních dnech otestovat sebe i techniku právě na tratích, které nás jako první čekají v rámci ADAC GT4. Na Hockenheimu jsem byl vůbec poprvé, kilometry tady byly o to cennější, naštěstí příprava na simulátoru byla natolik efektivní, že na konci prvního stintu jsem byl už skoro jako doma,“ řekl Jan Krabec a pokračoval.
„Za dva dny se potvrdilo nejen to, co jsme už věděli – a to že jsme dobře sehraný tým – ale mám radost, že se rovněž ukázalo že s Lennym jsme zcela kompatibilní z hlediska požadavků na auto a jeho nastavení.“
„Poslední dva dny našich testů byly skvělé. Udělali jsme určitý pokrok v nastavení auta, takže si myslím, že jsme na první závod, který se jede za tři týdny na Nürburgringu, připraveni. Tým odvedl během dvou dnů skvělou práci. Neměli jsme jediný technický problém, takže jsme mohli být stále na trati, uvedl Lenny Marioneck.
První závodní víkend ADAC GT Masters čeká RTR Projects ve dnech 14. až 16. srpna na krátké verzi okruhu Nürburgring. Sezona poznamenaná koronavirem bude i tak čítat celkem šest víkendů a po Nürburgringu budou následovat okruhy Hockenheimring, Sachsenring, Red Bull Ring, Zandvoort a Oschersleben, který se pojede až na začátku listopadu.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0