Tým RTR Projects v ADAC GT4 Germany na čtvrtém místě!

Tým RTR Projects v ADAC GT4 Germany na čtvrtém místě!

Skvělý výkon předvedla v sobotním prvním závodě posledního podniku ADC GT4 Germany posádka českého týmu ve složení Jan Krabec – Lenny Marioneck, když

Bodová série ISR neskončila ani v neděli
Víkendový přehled: Hockenheimring, Zolder nebo i Třinec s Mostem
Tým RTR Projects čeká premiéra v ADAC GT4 Germany

Skvělý výkon předvedla v sobotním prvním závodě posledního podniku ADC GT4 Germany posádka českého týmu ve složení Jan Krabec – Lenny Marioneck, když v silně obsazeném závodě dojela na celkovém čtvrtém místě.

Kvalifikace a start závodu byl v sobotu v režii českého jezdce Jana Krabce. Ten ve velmi obtížných podmínkách vybojoval sedmou řadu na mokré osychající trati. Jan Krabec si vedl velmi dobře také v závodě, když pro sebe vybojoval několik pozic. „Mám obrovskou radost za celý tým. Po náročné kvalifikaci se mi bez větších chyb podařilo dobře odstartovat a pak i předat auto na solidním místě a bez veliké ztráty na vedoucí skupinu. Lenny perfektním výkonem atakoval dokonce pódiové umístění. Ze čtvrtého místa při teprve druhém ADAC víkendu a na “nové” trati jsem samozřejmě nadšený a děkuji celému týmu za podporu,” uvedl po závodě Jan Krabec.

Radost z výsledku měl také německý jezdec Lenny Marioneck, který se dokázal s vozem KTM X-BOW GT4 dostat až na pozici bojující o pódiové umístění. „Jsem velmi spokojený s celkovým umístěním a s první pozicí ve třídě. Honza udělal skvělou práci ve svém stintu a dokázal získat pár pozic. I mě se dařilo, a dokonce bojovat o celkové pódium. Bohužel jsem udělal chybu v posledním kole, která nás poslala zpět na páté místo. Ale i tak je to skvělý výsledek pro tým a doufám, že to zítra budeme moci zopakovat,“ řekl po závodě Lenny Marioneck, který se po zásahu sportovních komisařů posunul s Honzou Krabcem na konečné čtvrté místo.

Víc než spokojený s výkonem svého týmu byl také Tomáš Miniberger: „S dnešním závodem jsem velmi spokojen. Měli jsme dobré tempo, které gradovalo v průběhu závodu a v posledním kole jsme dokonce útočili na pódium. P4 celkově a P1 ve třídě při našem teprve druhém, poznávacím závodě nikdo nečekal. Takže velká pochvala oběma jezdcům a samozřejmě i inženýrovi a mechanikům za auto, které fungovalo bezvadně po celou dobu závodu. Těšíme se na další závod a děkujeme všem fandům za ohlasy a za jejich přízeň.“

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0