Tým Šenkýř Motorsport posílil o závodní speciál BMW M4 GT4

Tým Šenkýř Motorsport posílil o závodní speciál BMW M4 GT4

Na výstavišti Racing Expo mohli návštěvníci vidět nepřehlédnutelný stánek týmu Šenkýř Motorsport. V něm stál vůz BMW M6 GT3, se kterým tým absolvoval

Šampion Tomáš Erdélyi: Do sezony jsem vstupoval bez ambicí
Tým Šenkýř Motorsport si ze Sachsenringu odváží nejlepší sezónní výsledek!
Samuel Sládečka vyhral druhý šprint VC SR 2014

Na výstavišti Racing Expo mohli návštěvníci vidět nepřehlédnutelný stánek týmu Šenkýř Motorsport. V něm stál vůz BMW M6 GT3, se kterým tým absolvoval poslední podnik šampionátu GT Open v Barceloně. Vedle něj pak přesný opak – naleštěný a zcela nový vůz BMW M4 GT4. A tak jsme se Roberte Šenkýře zeptali na pár otázek.

Na vyhlášení ESET V4 Cupu jste Roberte avizoval, že vás čekají jednání s BMW Motorsport, jaké jsou z toho výstupy?
Jednání na nejvyšší úrovni proběhlo, předložil jsem svoji vizi a plány do sezóny 2019 a na další roky. Teď čekáme na plány BMW Motorsportu a schůzky s ostatními partnery, abychom se v plánování dostali dál.

Vedle vozu M6 GT3 se v dílnách vašeho týmu objevil také speciál M4 specifikace GT4. Jaké máte s vozem plány?
M4 GT4 jsme minulý týden převzali, udělali s ním 500 km rollout na Slovakiaringu a vystavili ho zde na Racing Expo v Praze. Teď je již na cestě do Španělska, kde v sobotu začínají naše zimní kurzy sportovní jízdy. V příští sezóně se chceme věnovat pouze projektům GT3 a GT4 a auto typu M4 GT4 nám v týmu chybělo. Je to ideální nástroj pro zákaznický “customer” racing – velmi kvalitní svezení za přijatelné peníze. M4 GT4 je skvělé auto, minulý týden ještě ke všemu zvítězilo v prestižní anketě jako nejlepší závodní auto roku 2019. Takže se na závodění v této kategorii moc těšíme.

V Brně se pojede příští rok dvanáctihodinový závod spadající do seriálu 24h Series. Uvidíme vás tam?
To bychom samozřejmě rádi. Nějaké závody seriálu 24h Series plánujeme, musíme si ale počkat na ostatní kalendáře.

 

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0