U Horňák-Aditis chtějí letos odjet celou sezonu

U Horňák-Aditis chtějí letos odjet celou sezonu

Tým Horňák-Aditis by se v letošní sezoně TCR Eastern Europe chtěl zúčastnit všech podniků. Znovu nastoupí s vozem Audi RS3 LMS TCR a s Radimem Adámkem za volantem.

Na výstavě Racing Expo uvidíme i vozy ESET V4 Cupu
Milan Valášek zahájil sezónu druhým místem
Německé vavříny pro jezdce týmu IP Racing Shop

V loňské sezoně TCR Eastern Europe jsme mohli stáj Horňák-Aditis vidět celkem ve čtyř podnicích – na Red Bull Ringu, v Grobniku, na Slovakia Ringu a v Brně. Do boje český tým vyrukoval s vozem Audi RS3 LMS TCR, za jehož volantem seděl Radim Adámek.

A se stejným jezdcem a stejnou technikou se tým ukáže také během nadcházejícího ročníku. Tentokrát již ale má v plánu absolvovat kompletní kalendář. Zároveň by rád dosáhl výkonnostního zlepšení.

„Koncept TCR náš tým oslovil. Rádi budeme nabývat dalších zkušeností a posouvat se snad i výše ve startovním poli. Předchozí sezonu jsme zahájili až ve druhém podniku TCR Eastern Europe. Letos máme v plánu zúčastnit se kompletního ročníku, pokud vše půjde bez problémů. Věříme, že se ze zadních pozic budeme posouvat do středu pole. Zejména se ale těšíme, že si po odložení startu sezony budeme zase moci užívat chvíle na závodní dráze,“ uvedla stáj.

Při svých loňských čtyř vystoupeních se Adámkovi podařilo nasbírat celkem 25 bodů, přičemž nejlepšího výsledku dosáhl v úvodní chorvatské jízdě, kde obsadil sedmou příčku. Celkově skončil na 12. místě. V týmovém hodnocení se Horňák-Aditis umístil na desáté pozici.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0