U ISR jsou před startem sezony pozitivně naladěni

Na Lausitzringu startuje tento víkend nová sezona ADAC GT Masters, kde budeme i letos vídat český tým ISR. U šéfa stáje Igor Salaquarda před začátkem letošního ročníku panuje dobrá nálada.

ISR si připsalo další nulu
Král okruhovým králem sezony 2019
ISR pokračuje v ADAC GT Masters s nezměněnou sestavou

Na německém okruhu Lausitzring startuje tento víkend nová sezona seriálu ADAC GT Masters. Ve startovní listině tohoto šampionátu nebude ani letos chybět český tým ISR, pro který půjde již o třetí rok na této scéně. Za volantem vozu Audi R8 LMS Evo se budou stejně jako v předchozích dvou letech i tentokrát střídat Filip Salaquarda s Frankem Stipplerem. A šéf stáje Igor Salaquarda je před začátkem ročníku 2020 naladěn pozitivně.

„Jsme šťastní, že se konečně vracíme zpět na trať. Nebylo pro nás lehké být tak dlouho od závodění daleko a doufáme, že i v motorsportu se brzy vrátíme do normálu. Máme velice zkušený tým. Filip s Frankem se dobře znají a Audi R8 LMS před nimi neskrývá žádné tajemství. Zde na Lausitzringu budou klíčovým faktorem počasí a vysoké teploty. Již jsme ale závodili během ještě teplejších víkendů. Máme tedy dobrá data, na kterých můžeme postavit naše nastavení,“ uvedl.

V loňském roce obsadil tandem Salaquarda-Stippler celkovou 16. příčku, přičemž nejlepšího výsledku dosáhl během závěrečného závodu sezony na Sachsenringu. Zde dojel do cíle jako čtvrtý. Mezi týmy pak Salaquardovci loni skončili na celkové 15. pozici.