Úspěšný víkend týmu GT Sports Technology

Úspěšný víkend týmu GT Sports Technology

V chorvatském Grobniku se v rámci ESET Cupu prezentoval tým GT Sports Technology skvělými výsledky. Tři vítězství a tři druhá místa, to je bilance v r

GT Sports Technology čeká tvrdá bitva při Velké ceně Slovenska
GT Sports Technology čeká náročná výzva v podobě 24h Spa
GT Sports Technology na Velké ceně Slovenska 2017

V chorvatském Grobniku se v rámci ESET Cupu prezentoval tým GT Sports Technology skvělými výsledky. Tři vítězství a tři druhá místa, to je bilance v rámci kategorie ESET GT.

Libor Milota startující v barvách týmu GT2 Motorsport využívá technické zázemí stáje GT Sports Technology. Na přípravu bylo letos podstatně více času, což se ukázalo hned v úvodním podniku, ve kterém Milota vybojoval dvě vítězství ve sprintech. V hodinové vytrvalosti, ve které jel se Sergejem Pavlovcem, si dojel také pro vítězství.

V rámci ESET GT nasadil tým ještě jeden vůz, a to Porsche 991 GT3 Cup, za jehož volant se posadil šestnáctiletý Dan Skočdopole. V rámci kategorie GTC si dojel Dan pro dvě druhá místa, když na novější techniku Lamborghini Huracan Super Trofeo technicky stačit nemůže, je to jako vítězství. „Byl to vlastně úplně první závod mezi auty a myslím, že jsme to zvládli velmi úspěšně a na to jsem hrdý. Auto fungovalo parádně a v týmu vládne velká symbióza, za což jsem vděčný. Rozestupy mezi našim cupovým Porsche a vozy GT3 jsou menší, než bychom očekávali, což je parádní. Těším se na další závody,“ hodnotil svoji okruhovou premiéru Dan Skočdopole.

„Z mého pohledu jsem moc spokojený. U Mercedesu Libora Miloty jsme našli správné nastavení a po vítězství v Carbonia Cupu přišly další tři výhry tady v rámci ESET Cupu. Rychlost měl, protože všem ujížděl mílovými kroky. Druhý náš plán byl nasadit naše cupové Porsche s motokárovým závodníkem Danem Skočdopole, který se prezentoval velmi silnou rychlostí. Byl to určitě skvělý závodní víkend,“ uzavřel hodnocení šéf týmu Karel Neffe.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0