V Chorvatsku se bude závodit! RTR Projects míří do ESET Cupu

V Chorvatsku se bude závodit! RTR Projects míří do ESET Cupu

O nadcházejícím víkendu startuje mezinárodní série ESET Cup na chorvatském okruhu v Grobniku. Tým RTR Projects nastoupí s vozem KTM X-BOW GT4 ve sprin

Čepil zazářil v Lonatu del Garda třetím místem
24h Le Mans: Rychlý svět nejen amatérů
Šampionem na první pokus. Pirmin Weixler zažil v Cruze Cupu pohádkový rok

O nadcházejícím víkendu startuje mezinárodní série ESET Cup na chorvatském okruhu v Grobniku. Tým RTR Projects nastoupí s vozem KTM X-BOW GT4 ve sprintových i vytrvalostním závodě.

Se startovním číslem 18 v rámci ESET GT nastoupí ve sprintových závodech Sergej Pavlovec. Stejný vůz budou v hodinovém vytrvalostním závodě sdílet Petr Lisa a Tomáš Miniberger. Brněnský tým tak obohatí kategorii vozů GT4, která je v mezinárodní série ESET Cup čím dál tím více populární. „Jsme rádi, že se toto mistrovství drží mezinárodních předpisů a my tak můžeme v dalším seriálu představit naše KTM X-BOW GT4, které patří k absolutní špičce naší kategorie. Času na přípravu bylo dost a věřím, že jsme na závody dobře připraveni. Okruh v Grobniku je navíc pěkný a technický. Bude to jistě zajímavý podnik,“ uvedl majitel týmu a jezdec v jedné osobě Tomáš Miniberger.

Závodní víkend v Chorvatsku je zároveň zařazený do Mezinárodního mistrovství České republiky v závodech automobilů na okruzích. Na Grobniku se bude závodit po oba dva dny. První sprintový závod se odjede v sobotu, kdy je na programu také vytrvalostní hodinový závod. Druhý GT sprint se odjede v neděli. Všechny závody ESET GT se budou vysílat živě prostřednictvím YouTube. Sledujte náš FB a nic vám neunikne.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0