V Epilogu se přetahuje o vedení Ram Racing se Scuderií Praha

V Epilogu se přetahuje o vedení Ram Racing se Scuderií Praha

Dvanáctihodinový Epilog, jenž se dostal do své druhé poloviny, ukazuje skvělou bitvu o vedení v podání týmů Ram Racing a Scuderia Praha. Po šesti hodi

Kenneth Heyer zve české fanoušky na Epilog
FOTO: Pátek v Brně
FOTO: Volný test bleskově z Brna

Dvanáctihodinový Epilog, jenž se dostal do své druhé poloviny, ukazuje skvělou bitvu o vedení v podání týmů Ram Racing a Scuderia Praha. Po šesti hodinách je ve vedení britská skvadra.

Posádka Onslow-Cole/Jäger/White stihla ujet během první poloviny závodu, kdy jsme byli svědky pouze jedné fáze “Kódu 60”, celkem 162 kol. Jejich největší soupeři, český tým Scuderia Praha ztrácel sice jedno celé kolo, nicméně vězte že postavení na prvních dvou pozicích, se “každou chvíli” mění.

O další kolo zpátky se nacházel německý tým SPS automotive-performance. Tým Šenkýř Motorsport s posádkou Erdélyi-Šenkýř-Palttala-Marioneck-Överhaus okupuje sedmé místo. Týmu RPD Racing v tuto chvíli patří třetí místo ve třídě SP2, Duck Racing pak bezpečně vede ve třídě A5. Stejná třída, avšak páté místo, taková je prozatím vizitka týmu BP Autosport-HTRT. Tým RTR Projects skvěle zvládá stíhací jízdu po startu z boxové uličky. Čtveřici Miniberger-Kodídek-Paulavets-Heiník patří třetí příčka ve třídě SP3. Křenek Motorsport pak drží druhé místo v třídě A2.

Výsledky po šesti hodinách

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0