V Twingo Cupu je na spadnutí Škuljova korunovace

V Twingo Cupu je na spadnutí Škuljova korunovace

Před posledním podnikem sezony má v Twingo Cupu velmi blízko k titulu Mark Škulj, který se v čele průběžného pořadí nachází s nás

Petr Válek se s domácí závodní sezónou rozloučil čtvrtým místem. V celkovém hodnocení sezóny 2015 bere ostravský závodník bronz!
15.000 diváků vidělo na Slovakia Ringu další úspěšné představení juniorů týmu Křenek Motorsport
Nejdříve vítězství, pak rána, Jakub Kubas zažil turbulentní začátek sezony na Hungaroringu

Před posledním podnikem sezony má v Twingo Cupu velmi blízko k titulu Mark Škulj, který se v čele průběžného pořadí nachází s náskokem 58 bodů.

Situace v průběžném pořadí Renault Twingo Cupu se před závěrečným kláním letošní sezony ESET V4 Cupu na Hungaroringu jeví jednoznačně. V roli lídra šampionátu totiž do Maďarska přijíždí s luxusním 58bodovým náskokem Mark Škulj a jelikož během nadcházejícího víkendu bude ve hře již „jen“ 60 bodů, je pravděpodobnost Slovincova sesazení z čela mizivá.

Jediným, kdo ještě může z matematického hlediska uzmout Škuljovi titul, je jeho krajan Jaka Marinšek. Počínaje třetím Nikem Stefančičem dále již ale žádný ze závodníků nemá na vítězství v šampionátu ani teoretickou naději.

Ať už bude slavit Škulj nebo Marinšek, jeden z nich vystřídá na trůnu Tomaže Trčka. Ten slavil v loňském roce a to i přesto, že si na své konto připsal pouze jedno vítězství.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0