Ve velkém finále sezóny vystřídá Jakuba Knolla Josef Záruba

Ve velkém finále sezóny vystřídá Jakuba Knolla Josef Záruba

Již tento víkend se na okruhu Paula Ricarda v Le Castellet uskuteční závěrečný víkend nejrychlejšího pohárového seriálu Lamborghini SuperTrofeo Europe. Tým Mičánek Motorsport powered by Buggyra vyráží na francouzskou riviéru v pozměněné sestavě a s nadějí na celkové umístění v LB Cupu.

Mičánek Motorsport zakončí okruhovou sezónu na domácím Masarykově Automotodromu
Jezdci týmu Mičánek Motorsport vybojovali na Lausitzringu dvě umístění v TOP 5
Tečku za sezónou 2014 udělají testy v Barcelóně a ve Valencii

Jakub Knoll se po havárii v Barceloně stále necítí dost fit, proto jej v posádce s Bronislavem Formánkem vystřídá další ostřílený jezdec Josef Záruba. Více k tomu již říká týmový manažer Jiří Mičánek jr.:

„Jakuba stále trápí bolesti v oblasti žeber. Z toho důvodu jsme se dohodli, že po Spa-Francorchamps vynechá i závody ve Francii. S Broňkem Formánkem tak do vozu opět po čase usedne Josef Záruba. Oba se velice dobře znají a stejně tak znají i trať z jarního testování. Věřím tedy, že je v našich možnostech přivézt domů velice dobrý výsledek.“

Na tým Mičánek Motorsport powered by Buggyra čeká závěrečný podnik sezony.

Stejná očekávání jsou pak vkládána do druhé posádky, kterou tvoří Libor Dvořáček a Kurt Wagner. Těm aktuálně v hodnocení LB Cupu patří celkové třetí místo.

„Libor s Kurtem jsou konzistentní od prvního závodu. Sbírají body i poháry, a tak si přejeme ať jim forma vydrží i pro tento víkend. Oba by si dobrý výsledek zasloužili a my jako tým uděláme vše abychom jim k tomu pomohli,“ dodává Jiří Mičánek.

Víkendové závody v Le Castellet můžete sledovat prostřednictvím živého streamu na https://www.gtworld-challenge-europe.com/live.

  1. závod – sobota 16:10
  2. závod – neděle 9:05

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0