Ve vytrvalosti zvítězili Lubomír Jakubík s Michaelem Vorbou

Třetí vytrvalostní závod DIVIZE 4 sezóny 2013 ovládla československá posádka týmu RPD Racing by Menx ve složení Lubomír Jakubík a Michael Vorba, která

Sezóna Carbonia cupu se uzavřela v Mostě
Tomáš Enge poradí, jak zkrotit koně pod kapotou a užít si rychlou jízdu
Oblíbená soutěž The Most Challenge má nového vedoucího

Třetí vytrvalostní závod DIVIZE 4 sezóny 2013 ovládla československá posádka týmu RPD Racing by Menx ve složení Lubomír Jakubík a Michael Vorba, která s vozem Ferrari 458 Italia zvítězila před svými týmovými kolegy Peterem Vančem a Andrejem Studeničem (Dino&Co Racing Team by Menx), jenž startovala také s vozem Ferrari 458 Italia.

Pro body za třetí místo si dojelo duo Antoním Herbeck a Tomáš Liedel (Pagani Zonda) hájící barvy týmu Rock Media. Čtvrté místo obsadila rodinná posádka Miroslav Konopka/Maťo Konopka startující s vozem Porsche 997.

Ve třídě do 3.500 ccm se z vítězství radovali jezdci týmu Duck Racing Daniel Skalický a Lumír Firla (BMW M3), kteří zvítězili před dvojicí týmu K&K Racing Team Válek Autosport ve složení Marcel Kusín a Petr Válek.

Lubomír Jakubík: \”Od počátku závodu jsme si jeli své. Věděli jsme, že na Zondu nemáme a tak jsme jeli spíš na jistotu. Později, když je začaly trápit technické problémy jsme se dostali dopředu a udělali si menší náskok, který se nám podařilo udržet až do samotného závěru.\”

Michael Vorba: \”Dnes stálo štěstí naší straně, zajížděli jsme konstantní časy. Lubomír výborně rozjel celý závod a v momentě, kdy jsem sednul do auta už na mne zbylo pouze dojet a nechybovat, takže bych dnešní závod řadil k těm méně obtížným.\”

Ivo Horn, šéf týmu RPD Racing: \”Dnes můžeme být jedině spokojeni. Kluci předvedli výborné výkony a to jak ve sprintu, tak i ve vytrvalosti. Na rozdíl od některých našich soupeřů nám přálo štěstí, technika fungovala, dařily se i zastávky v boxech, které se pohybovaly na hranici 45 vteřin. Rád bych poděkoval všem členům našeho týmu za výborně odvedenou práci.\”

PR
foto: CZO – Ondřej Laušman

\"_MG_9924.jpg\"

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 1