Věříme v dobrý výsledek, říká Miniberger před Hungaroringem

Věříme v dobrý výsledek, říká Miniberger před Hungaroringem

Vedoucí muž průběžného pořadí vytrvalostního hodnocení třídy GT4 a současně majitel stáje RTR Projects Tomáš Miniberger poskytl před posledním podnikem letošní sezony ESET Cupu na Hungaroringu krátký rozhovor pro oficiální web šampionátu. V něm se můžete dozvědět, jaké jsou jeho ambice pro maďarský podnik nebo jak se mu v ESET Cupu líbí.

Sprintu D5 vévodí před Hungaroringem Konopka
U RTR Projects si v sobotu připsali nejlepší výsledek sezony
Brněnské ESET GT nudit nebude

V letošním roce vaše stáj RTR Projects vstoupila do ESET Cupu. Čím vás tato série zlákala a jak se vám v ní líbí?

 

Chtěli jsme navnímat tuto sérii především proto, že na nám velmi blízkých okruzích se etablovala třída GT4, která v Evropě vždy přináší velmi konkurenční GT závodění. To se potvrdilo i v ESETu. Každý závod byly zajímavé souboje na trati.

 

Před posledním podnikem letošní sezony na Hungaroringu se nacházíte na čele vytrvalostního hodnocení GT4. Vaší stáji se ale daří i ve sprintu GT4. Vašemu jezdci Sergeji Pavlovcovi totiž před posledním podnikem patří druhé místo se ztrátou 3,5 bodu na vedoucího Ference Ficzu. Jak jste s dosavadním průběhem sezony spokojen, a to jak z pohledu šéfa týmu, tak z pohledu jezdce?

 

V podstatě to bereme jako vstupní sezonu a vůbec jsme nevěděli, do čeho jdeme a tím pádem jsme neměli žádné cíle. Sezona se nicméně vyvinula velice dobře a v posledním závodě to chceme udržet nebo vylepšit. Původně jsme chtěli jet se dvěma auty a zopakovat výsledek z Brna, ale auto po havárii ještě není ok. Takže zřejmě jedeme s jedním autem sprinty i vytrvalost.

 

Stáj RTR Projects stále může získat titul jak ve vytrvalosti, tak ve sprintu GT4.

Jaké budou vaše ambice pro Hungaroring? Opět nás zajímají ambice jak z pohledu šéfa týmu, tak z pohledu jezdce.

 

Hungaroring je pro nás okruh, který známe jen ze simulátoru. Na druhou stranu je to okruh, který by nám měl papírově sedět. Takže se těšíme a věříme v dobrý výsledek.

Titulní fotografie: RTR Projects

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0