Víkendová bitva na dvou frontách

Víkendová bitva na dvou frontách

Jezdci SuperTrofea míří po pauze na slavný Nürburgring, Makeš se představí před domácím publikem. Od úvodního podniku Lamborghini SuperTrofeo v italsk

Víkend plný strastí a slastí v podání týmu Mičánek Motorsport powered by Buggyra
Víkendový přehled: České fanoušky čeká nabitý program
Mičánek s Formánkem na exhibici do Hrušovan

Jezdci SuperTrofea míří po pauze na slavný Nürburgring, Makeš se představí před domácím publikem. Od úvodního podniku Lamborghini SuperTrofeo v italském Misanu uběhl téměř měsíc a na jezdce týmu Mičánek Motorsport powered by Buggyra čeká další mise.

Dějištěm dalších dvou závodů bude legendární Nürburgring, kam se přihlásilo více než třicet závodních posádek. „Na Nürburgring vyrážíme posíleni o výborné výsledky Kurta Wagnera na Slovakiaringu. Všichni jezdci i obě auta jsou ve skvělé kondici, a tak věřím v dobré výsledky obou posádek,“ začíná víkendové preview týmový manager Jiří Mičánek jr.

Věřím, že Jakub Knoll s Broňkem Formánkem potvrdí své kvality a budou bojovat o umístění v top ten. Libor Dvořáček s Kurtem Wagnerem chtějí navázat na první pódiové umístění z Misana. Rychlost kterou v letošním roce mají, jasně ukazuje, že patří k nejlepším posádkám své třídy a tyto ambice jsou tak zcela oprávněné,“ dodává Jiří Mičánek.

Na týmového juniora Michala Makeše pak čeká pátý a šestý závod seriálu TCR Eastern Europe, který o víkendu zavítá na brněnský Masarykův Automotodrom. „Michal Makeš má stále na to, aby bojoval o konečné umístění v nejlepší trojce. Nebude to však vůbec snadné, protože i zde je konkurence velice rychlá a výsledky hodně vyrovnané. Michal však bude tentokráte doma, což by pro něj mohlo být menší výhodou,“ tak uzavírá Jiří Mičánek výhled na nadcházející víkend.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0