Volný test WTCC na Slovakia Ringu pro Huffa

Volný test WTCC na Slovakia Ringu pro Huffa

Slovakia Ring tento víkend patří světovému šampionátu cestovních vozů FIA WTCC. Páteční program již tradičně obstaral volný test, ve kterém byl nejryc

WTCC objevuje Ameriku. Za tým RC Motorsport pojede nováček Gleason
Bennani: “Klíčem k úspěchu v Maroku bude kvalifikace”
Oznámí Volvo vstup do WTCC už v říjnu?

Slovakia Ring tento víkend patří světovému šampionátu cestovních vozů FIA WTCC. Páteční program již tradičně obstaral volný test, ve kterém byl nejrychlejší tovární jezdec Lady Rob Huff.

Nejrychlejší čas Lady je jedna věc, tou druhou jsou “špatné” výsledky továrních jezdců Citroënu. Tedy ono to zas tak špatné nebylo. Ma skončil druhý, Muller pátý, Loeb osmý a López až desátý. Na druhou stranu je to stále pouze volný test, kde spousta jezdců jezdí na ojetých pneumatikách a nejrychlejší čas je pro ně až vedlejší věc.

Nicméně i tak je pohled na výsledkovou listinu zajímavý. Mezi dva Citroëny na druhém a pátém místě se vklínili Hugo Valente s Gabrielem Tarquinim.

Nováček ve WTCC Néstor Girolami zajel velmi zajímavý čas 2:06.690, který stačil na 12. místo. Maťo Homola, který také zažívá premiéru v MS, porazil svého týmového kolegu Johna Filippiho zajel 18. nejrychlejší čas.

Bez názvu

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: