Vozy Mičánek Motorsportu powered by Buggyra v Olympii

Vozy Mičánek Motorsportu powered by Buggyra v Olympii

Stáj Mičánek Motorsport powered by Buggyra vystavuje v obchodním centru Olympia Brno svou závodní techniku. Prohlédnout si ji můžete přijít do neděle 20. prosince.

Jezdci týmu Mičánek Motoprsport powered by Buggyra se setkali s fanoušky
Posádka Záruba-Knoll skončila v neděli sedmá
Ve velkém finále sezóny vystřídá Jakuba Knolla Josef Záruba

Již tradičně vystavuje tým Mičánek Motorsport powered by Buggyra na konci kalendářního roku v obchodním centru Olympia Brno své závodní speciály. A výjimkou není ani rok 2020. Do největšího obchodního komplexu na Moravě si opět můžete přijít prohlédnout vozy brněnské ekipy. Letos jsou to dvě Lamborghini Huracan SuperTrofeo a Cupra Leon TCR.

Kurt Wagner a Libor Dvořáček vybojovali s tímto vozem v letošní sezoně Lamborghini SuperTrofeo Europe celkové druhé místo v rámci hodnocení LB Cupu. Foto: Buggyra Zero Mileage Racing

„Tato spolupráce trvá již pět let a jsem velice rád, že se s našimi příznivci můžeme i letos rozloučit tímto jedinečným způsobem. Oproti předcházejícím rokům však budou v Olympii pouze auta bez jezdců,“ říká manažer týmu Jiří Mičánek mladší.

„Za to tam budou všechna tři auta. Tedy obě Lamborghini Huracan SuperTrofeo a nově i Cupra TCR, se kterou závodil Michal Makeš v TCR Eastern Europe. Auta budou vystavena bez jakýchkoli bariér a zábran, tak blízko se diváci k autům nedostanou ani při samotných závodech,“ dodává.

Michal Makeš skončil ve svém premiérovém ročníku TCR Eastern Europe čtvrtý celkově a druhý mezi juniory. Foto: Buggyra Zero Mileage Racing

Auta bude možné v Olympii spatřit do zlaté adventní neděle, tedy do 20. prosince.

Titulní fotografie: Buggyra Zero Mileage Racing

 

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0